çalışmasamda,azıcık bende evde otursam:((

Ynt: çalışmasamda,azıcık bende evde otursam:((

02/23/2012 11:30:00

karışmayayım dedim, kendimi zor tuttum, herhalde birisi birilerini gaza getirmek için böyle birşeyler uydurdu diye polyanacılık yapıyorum, zira bu gerçek bi düşünce olamaz....
erkeği olmayıp kendisi çalışan kadınlar çocuklarına haram para mı yediriyorlar şimdi....

02/23/2012 11:48:00

benim oğlanda kilo almıyo baba ev kredisi ödüyo hep benim paramla besledik ondan herhal,

02/23/2012 11:52:00

hee benim oğlanada biberon mamaları hep ben aldım. bezlerini babası.
şimdi boyunun uzamaması benim aldığım mamalardan mı? yaramadı demekki.
sürekli tekrarlayan kabızlığı da babasının helal parasıyla alınan bezlerine sıçmak istmemesinden kaynaklanıyor ziyan olmasın die.
ne vahim hatalar yapmışız yaa :)

02/23/2012 12:00:00

Opeth cok dogru yazmissin cnm..Aynen katiliyorum ki evde oldugum halde.

Her denileni de ciddiye almamak lazim,buraya nasil girdiyseniz once duydugunuzu nette arastirip kaynak gost erin de oyle yazin asilsiz kulaktan dolma bilgilerle ortaligi germenin size bir artisi olmayacaktir....

02/23/2012 12:03:00

töbe töbeeeee...Biz hep haram lokma yedik  o zaman. Benim annemde çalışıyordu, ki hala çalışıyor, tühh kızım da annem yüzünden haram lokma yedi/yiyor o zaman. Gidin Allah aşkına böyle saçma sapan düşüncelerden sıyrılın öyle gelin...

02/23/2012 12:04:00

Yaaa niluuu simdi benim oturdugum evi ben aldim kocamda icini yapti ortak yanii:/ ben de diyorumki bu evde bi ugursuzluk var:( oysa sabahlara kdr calisip didindim kicimdan terler akiyodu:(

Ulen bileydim ise girmez calismazdim:( ne malmisim yawww:()

02/23/2012 13:30:00

karmıra bnde acıkcası bır kadın olarak olaya bukdr ters bıyerden bakabılmenı anlamadım evet calısmak kısının kendı tercıhı ve calısmamakta evde oturanlarada sonsuz saygım var bende suan 15 aylık kızım var ve dogdıgundan berı ısı bıraktım ama bır kac aya gerı baslıcam amacmsadece bıraz sıkıntı ceksekte en ıhtıyacı oldugu zamanda tum gun yanında olmaktı bnm ımkanım vardı evde kaldım ama erkek kadına bakmak zorunda kadının parası haram kısmının bızım dınımızde yerı olmadıgını bunun tamamen bır hurafeden ote bıse olmadıgına emınım ustelık ınsaf dıyorum bız evlenırken acıkcası kocam calıssın gece gunduz calıssın ek ıse gıtsın baksın kardesım banada cocugumada benı aldı ya daha ne ıstıyor dıye secmedım kocamı sevdım cok sevdım ısten gec geldıgı zamanlar yuzundekı yorgunluk hep uzdu benı ona bu sıralarda destek olamadıgım ıcın sevdıgım adamdı o bnm onun yorgunlugu bnm uzuntum olabılırdı ancak ustelık ınsan ınsaf etmezmı sevdıgıne hem bu hayata musterek bır cocuk getırıyorsan sartlarında buna uygunsa cocugunu guvenlı bır ele bırakma ımkanın varsa cocugunun gelecegı ıcın ona ulkemız sartlarında daha ıyı egıtım daha ıyı yasam sunabılmek ıcın calısmalıyım ben benı kımse calısmak zorunda bırakmıyor kocamda hıc bır zaman boyle bırseyle karsıma gelmedı calısmak kısının kendı tercıhıdır pes dıyorum acıkcası

02/23/2012 20:24:00

karmira ben de eski kafalıyımdır biraz. evi erkek geçindirir, kadın isterse çalışır; evi geçindirmek erkeğin görevidir görüşündeyim; fakat haram kısmı ilgimi çekti. nerden çıkmış ki o? bu görüş filan değil. kendi görüşün olsa saygı duymak zorundayız zaten; fakat haram diyince akan sular duruyo işte.

02/23/2012 20:36:00

ben kimyagerim ama şu zamanda ve bu ağır şartlar altında çalışmak istemedim hele ki çocuğum olduktan sonra asla ayrılamam ondan.çocuğumu kendim büyütmek istiyorum arada sıkılıyor bunalıyorum iş hayatı nasıldır diye merak etmiyor değilim ama herkes kendini bilir ben hem ev hem çocuk hemde işi kaldırabilecek yapıda değilim:Dyapanlara helal olsun derim bu arada:))

ayrıca karmira pireye kızıp yorgan yakma canım sende:)) herkesin düşüncesi kendine kimse kimseyi yargılayamaz !!!

02/23/2012 21:22:00

Cok guzel yazmissin yusufzaid.. Bazi arkadaslarimda goruyorum amaan nasilsa kazaniyorum deyip gereksiz de olsa kiyafet aliyolar abuk subuk paralar verip... Ben isten ayrildiktan sonra farkettim insan bazen cosabiliyormus para kazanirken harcama konusunda:) su an gardrobum da ben de cok rahatiz. Ve arkadaslarima aciyorum bazen musriflik konusunda farkinda degilleralesef...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...