BLW ye başladık...

09/02/2012 05:13:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: BLW ye başladık...

09/03/2012 07:12:00

Kolay gelsin :)

Kendi kendine alıp ağzına götürüyor mu peki? ben mama sandalyesinin tepsisine küçük parçalar koyuyorum, ama onlarla oynuyor sadece ağzına götürmüyor... daha küçükken eline verdiğim şeyleri kemiriyordu, bugünlerde yapmıyor... çiğneme ile ilgili sorunumuz yok çok şükür ama iştahsız olunca mıdır nedir, ben ağzına koymadıkça kendi yemiyor...

09/03/2012 07:40:00

ama ya hiç yemezse? hiç ağzına vermeyecek miyiz?

09/03/2012 08:11:00

Esmacim, bu soru ile bu kavrami ogreniyorum, daha once dikkatimi cekmemisti ama bilmeden ben de bunu yapmaya baslamisim. Gecen hafta tatilde basladik. Biz yerken, ona da ekmek vermeye basladim. Cok guzel kemirerek yedi. Sonra elimden kurabiye kapmasi, muza saldirmasi ve pizzaya egilmesi ile devam etti. Valla zanneetigimden daha basarili, kocaman ekmek parcalari hupletiyor, bogazinda kalmadan indiriyor mideye. Oyku ise masallah, eminim cok daha basarili yapar bu isi. 

Dur bakayim, su kavrami okuyayim ben, demek bole birsey varmis. :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Baby Led Weaning - Bebek kontrolünde beslenme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...