Asyanın_Annesi ( AYSU) candan dost güzel arkadaş nurtinin biricik sevecen annesi MUTLU YILLAR...

<1234>
09/08/2012 05:50:00

CaNIM arkadaşım nice mutlu yıllara inşallah.. 

saglıkla huzurla başarılarla dolu olsun bundan sonraki yılların.. Dünyalar güzeli Asya'nla birlikte hep huzurlu olun inşallah ömür boyu mutluluklar sizinle olsun.. 

yüzünü bile görmeden sevdigim cansın.. sanki yıllardır tanıdıgım ama burda görüşmek nasip olmus bir dost gibisin.. ben hep söylemişimdir ''Sevmek İçin Görmek Gerekmez'' diye gercekten içtenlikle senin ve Asya'nın hayırlarla karşılaşmanınzı istiyorum...

HUZUR SENİNLE VE YAVRUNLA OLSUN İNŞALLAH...

Ynt: Asyanın_Annesi ( AYSU) candan dost güzel arkadaş nurtinin biricik sevecen annesi MUTLU YILLAR...

09/08/2012 06:17:00

dogum gunun kutlu olsun aysu, nice senelere

Ynt: Asyanın_Annesi ( AYSU) candan dost güzel arkadaş nurtinin biricik sevecen annesi MUTLU YILLAR...

09/08/2012 06:23:00

Cnm dogum gunun kutlu mutlu olsun.yavrunla nice senelere

09/08/2012 06:35:00

Nice nice yillara yavrunla beraber:-)dogum gunun kutlu olsun

09/08/2012 07:46:00

amaninnnn asyadan sonra bideee annesi zilliii aysuu hatunun dogum gunu gelmisss :)))

hatunnn gezmelerdeee tozmalardaaa bu kutlamalaraa vakti kalirda gorurmu ki aceppp :))

neyseee goygoyu birakalimmm mesajimiza gecelim gunun anlam ve onemini bildirennn :)

aysuuummm guzellll arkadasimmmm allahhh yavrunla ailenle sevdiklerinle birlikte huzurlu bir yuva icerisindeee upuuzzuunnnn omurler versin insallahhh hep mutlu ol hep gulsun yuzunuz o tontis kuzunlaaa sanaaaa sonsuzzzz mutluluklar diliyorummm canim arkadasimmm bu sene gonlinden gecen tumm dileklerinnn bir bir gercek olsunnnnnnn. ....

seni nehosla beraber kooppkobacan opuyoruzzzzz. mucxxxx mucxxxxx. :b

iyiki dogdunnnnn aysssuuuuuummmm ;)

09/08/2012 07:48:00

Doğum günün kutlu olsun Aysu tatlımı tatlı kuzun Asya ile birlikte nice güzel yıllar geçirin tüm güzellikler sizinle olsun

09/08/2012 10:28:00

canlarımmmmmm

hepicinize ayrı ayrı teşekkür ederim. yalnız olmadımı bilmek ne kdr güzel bi durum. cidden çok duygulandım...

iyiki hepinizi tanımışım.....

09/08/2012 10:31:00

gönlünden geçen bütün güzellikler senin olsun Aysu.Seni hakedenlerle birlikte nice mtlu yıllara ;)

09/08/2012 10:33:00

sağlıklı mutlu nice yaşlara:)

09/08/2012 11:08:00

nice mutlu umutlu sağlıklı yıllara aysucum:) tatlı kızınla yüzünüzün güldüğü nice yaşlarınız olsun,zor zamanlar geçiriyosun umarım kısa sürede herşey düşündüğünden de güzel olur:)sevgiler

09/08/2012 17:48:00

asyacımmmmm

cici arkadaşım mutluu yıllarr,
bu yılın ve bundan sonaki yılların masall tadında aysu kuzunla
sağlık sıhatt bolluk ve bereket içinde geçsin.

seni seviyoruz!

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...