Asyanın_Annesi ( AYSU) candan dost güzel arkadaş nurtinin biricik sevecen annesi MUTLU YILLAR...

Ynt: Asyanın_Annesi ( AYSU) candan dost güzel arkadaş nurtinin biricik sevecen annesi MUTLU YILLAR...

09/09/2012 08:41:00

Nice mutlu yıllara iyiki doğdun tatlı arkadaşım :))

Ynt: Asyanın_Annesi ( AYSU) candan dost güzel arkadaş nurtinin biricik sevecen annesi MUTLU YILLAR...

09/09/2012 13:11:00

Mutlu yaslar :)

09/09/2012 14:10:00

Canım nice güzel yıllarında evladınla en güzel hediye mutluluğunuz ve sağlığınız olsun.Hayatındaki hayırlı tüm dileklerin gerçek olsun.Allah kıymet bilenlerle karşılaştırsın daima.Doğum günün kutlu ve daima umutlu olsun.mucxx..

09/09/2012 17:41:00

Aysu'cum, nice mutlu,huzurlu,sağlıklı yıllar diliyorum sana:)

09/09/2012 18:55:00

Nice mutlu yillar:)) daha guzel gunleriniz gecsin kizinla,hakkinizda da hayirlisi ne ise o olsun,nasil mutlu olucaksaniz oyle bir yasam diliyorum size:))

09/09/2012 19:19:00

canım bebeğinle nice güzel yaşların olsun:) 

09/10/2012 07:25:00

Bu kadar zor gececegini dusundugum bugunu bana uzaktanda olsa yalniz birakmadigini ve hep yanimda oldugunu hissettigim arkadaslarim hepinize sonsuz tesekkurler....

İyiki hepiniz varsiniz....

09/10/2012 08:04:00

canım çok sağlıklı musmutlu yıllar diliyorum, görecek güzel günler var unutma:)

09/10/2012 10:25:00

canım benim şimdi yazabiliyorum. hayat sana her zaman çok daha iyilerini getirsin. mutlu olmanı çok ama çok içten diliyorum. dünya tatlısı kızınla birlikte geçireceğiniz nice yaşlara :)

09/10/2012 11:12:00

Cok saolun kizlar... Nurtinin bu kdr guzel dilekleriyle herseyim yoluna giricek insallah:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...