Oyun Ablası/Derslere Yardımcı Abla Arayanlar

10/01/2011 19:40:00

Herkese merhaba:) İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde %100 ÖSYM bursuyla ingilizce işletme okuyorum. 22 yaşındayım ve 3. sınıftayım. Ailem farklı bir şehirde olduğu için bir kız arkadaşımla evde kalıyorum ve babamın yolladığı harçlık yetmiyor. Paraya ihtiyacım olduğu ve çocukları çok sevdiğim için boş zamanlarımı oyun ablalığı yaparak veya ilkokul çağındaki çocuklar için okul derslerine yardımcı abla olarak değerlendirmek istiyorum. Annem de çocuk bakıcılığı yapıyor ve sürekli çalıştığı için kardeşimi ben büyüttüm diyebilirim, tecrübem var yani:) Derslerime devam ettiğim için, ders saatlerim dışında part-time olarak çalışabilirim. Daha önce de özel ders ablalığı ve refakatçi ablalık yaptım, referans verebilirim. Son olarak kesinlikle sigara kullanmıyorum ve 4. Levent'te oturuyorum. Lütfen çocuğu için ablaya ihtiyacı olanlar bana site üzerinden ulaşsın:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...