Limango'da Hecha Döküm Tavalarda İndirim

10/08/2010 06:43:00

Limango'ya yeniden Hecha döküm tavalar gelmiş.

Ynt: Limango'da Hecha Döküm Tavalarda İndirim

10/08/2010 07:06:00

Perihan,

HECHA  ürünlerinden kullanıyormusun HECHA SQUARE PAN TIRTIKLI KARE DÖKÜM TAVA olandan almak istiyorum. Bir kaç kez de markafonide görmüştüm hala karar veremedim.Et ve köfte için gerçekten kullanışlı mı merak ediyorum. Teflonlar malum , kızartma çok ağır oluyor az miktarlar için fırın açmak zor geliyor.Bu sebeplerden istiyorum aslında..

10/08/2010 07:11:00

Yuvarlak tırtıklı döküm tavasını kullanıyorum, evet lezzetli pişiriyor ama temizlik açısından baktığımda şimdi alsam düz olanını alırdım.  Döküm tavayı ocağın üstünden alıp fırına sürebilmek gibi bir olanağınız da oluyor.

10/08/2010 07:23:00

Tırtıklı olanlar et, düz olanlar balık ve sebze için kullanılabilir galiba.Kullandıktan sonra çok mu yapışıyor, nasıl temizliyorsun? Hem tırtıklı hem düz tabanlı bir ürünü de var indirimde

10/08/2010 07:26:00

Ben de et pişireyim diye tırtıklı aldım ama düzde de gayet güzel pişer, çünkü iki tava da kalın ve ağır. Deterjan kullanmamak gerekiyor, makineye de atılmıyor, sıcak su bekletiyorum içinde, yağı çıkmazsa da sabun kullanılıyor,  iyice kurutmak gerekiyor. Kullanmadan önce de epey ısıtıyorsunuz tavayı, eti mühürlüyorsunuz.

10/08/2010 07:34:00

Perihan,
Cevapların için çok tşk.
Bir karar vericem artık:)
Sevgiler,
Sibel

10/08/2010 08:17:00

perihan bana davet gönderebilri misin adresimi sana versem..

10/08/2010 11:19:00

Perihan,
yorumlarına istinaden limango dan düz yüzeyli 26 cm lik tavayı aldım.Bebeğim ek gıdaya geçtiğinden beri teflonları hayatımdan çıkarmak istiyordum nihayet öyle oldu.herşeyi rahatlıkla pişirebilirmiyim et,tavuk,kızartma vs...detaylı bilgi verirsen sevinirim.

10/08/2010 11:39:00

Tavayı iyice kızdırıp çok az yağla yağlıyorsunuz, ardından kısık ateşte pişiriyorsunuz et/tavuk/balığı.  Kızartmayı hiç denemedim, herhalde siz de patates kızartması gibi birşeyden bahsetmiyorsunuz. Seramik tava alıyor buradaki arkadaşlar bir de, sorularda okumuştum sanırım, onlar da sağlıklıymış. Ben de şuradaki yazı doğrultusunda almıştım tavamı : http://www.evcini.com/2010/02/my-entry.html

10/08/2010 11:39:00

http://www.evcini.com/2010/02/my-entry.html

Yorumlarda sadece su ve fırça kullanın diyor, aman dikkat, kendim de yeni gördüm!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...