Örgülerimiz (annemin el emeği)

01/18/2012 22:04:00

Annem çok güzel örgüler örgüyor arkadaşlar.Şöyle diyeyim senelerce elişlerinden kazandığı paralarla evin bütçesine katkıda bulundu.Şu an ihtiyacı olmasada üretmeye alışmış olduğu için bişeyler yapmadan duramıyor.Buraya elimde hazır olan hemen gönderebileceğim ürünleri ekleyeceğim. 

Ynt: Örgülerimiz (annemin el emeği)

01/18/2012 22:07:00

3 yaşa uygun erkek bebek hırkası . Beresiye beraber takım. Metal düğmeli.İç tarafında dikili 1 adet yedek düğmeside vardır. Çapraz cepli. Cepler süs değildir kullanılabilir. Hemen kargo Daha farklı renklerde farklı yaş gruplarına da örülür. Özellikle bu örnekte gri renk çok güzel oluyor. Bu takım 35.00 TL 

01/18/2012 22:13:00

0-6 ay bebek hırkası. Hem kız hem oğlana uyar. Tiftik yünden. İncedir ama sıcacık tutar. renkleri resimde görüldüğünden daha sıcaktır. Hemen kargoya verilir. Fiyatı : 20.00 TL 

01/18/2012 22:33:00

Bu hırka benim oğluşumun. Bunuda annem ördü.Çok severek giyiyoruz. Bunu örnek olarak koydum buraya. Aynısından örmek isteyen veya ördürmek isteyen olursa diye.Hırka kapşonludur. Kapşonunun kenarlarıda yeşil renkli çok şeker. Bir tarafında kardan adam bir tarafında çam ağacı ve ev vardır. Yılbaşı için ördüğümüzden bu temayı kullandık biz.Her yaş çocuğa istenilen her renk temada örülebilir. Sipariş üzerine yani :)

01/19/2012 11:46:00

Anne'nin ellerine sağlık... Oğluş'a maaşallah... Hayırlı satışlar ve bol kazançlar dilerim....

01/19/2012 12:35:00

Teşekkür ederim arkadaşlar .Beğenmenize sevindim.Umarım sipariş çıkar. Annem örmeyi çok seviyor :) 

01/19/2012 13:29:00

annenin ellerine sağlık...hayırlı satışlar...

01/20/2012 18:54:00

teşekkür ederim canım. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
HAND MADE

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...