bende :(

02/17/2011 21:40:00

merhaba bende bebeğimle beraber uyuyorum
aslında 7 aylıkken odasını ayırdık biraz zor oldu ama alıştı.
sonra 18 aylıkken eşimi kaybettim ve kızımla tedavi oluyorum ona sarılıp uyumak ve
onun nefesini  hissetmek bana ilaç gibi geliyor. iyimi yapıyorum bilmiyorum özellikle onun için doğrumu onuda bilmiyorum ama şimdilik böyle olması onada iyi banada iyi geliyor

Ynt: bende :(

02/17/2011 21:56:00

başınız sağolsun:(

bence böyle özel bi durumda çokta iyi yapıyorsunuz,ben yatağını ayırdım,aynı odada park yatağında yatıyor ama hala o kadar özlüyorum ki onunla yatmayı anlatamam

kızınızın yataktan düşme ihtimali yoksa birbirinize sarılıp yatın valla bunda yanlış hiçbirşey göremiyorum

02/17/2011 22:23:00

teşekkür ederim
yatağın sağını solunu yastıkla falan destekliyorum ama tabi yinede tedirgin uyuyorum
zaten uykum çok hafif kıpırdağında uyanıyorum

02/18/2011 14:04:00

ah ah benimki uyandığında dört dönüyo ve bu sebepten yataktan düşme hikayemizde var
zaten ondan sonra yatağın etrafı yorganlarla ve yastıklarla kaplandı

benim sıpa oğlum biraz rahat dursa ben sarılıp sarılıp uyuyacam da...neyse:(

02/18/2011 20:14:00

biraz daha büyüdüğü zaman sanırım bilinçli uyuyorlar ozaman sarılıp uyursun inşallah ama en güzeli oda sana sarılınca  muhteşem oluyor

02/18/2011 23:22:00

aman aman kızın evi mi süpürüyo maşallah pek tatlı pek hamarat:)

şekerim bunun keyfi gelinceye kadar ikinciyi yapıcam o zaman ister ama beni bulamaz:P

02/19/2011 18:40:00

evet kızın çok hamarat siler süpürür hamur açar yemek yapar yani on parmakta on marifet

02/19/2011 19:53:00

ehehehe benimki anca dağıtsın:)

03/13/2011 22:17:00

mirako çok üzüldüm senin ve bebeğin adına kaybınız için. ben de kızımla uyuyorum masal gibi benim için. herkes bişi söylüyor yok öyle gelişmez yok bağımlı olur falan filan. gitmek istediğinde gödericem yatağına . ben bu duruma bayılıyorum valla:)

07/31/2011 18:53:00

geç yazıyorum ama bende deaynı olay var kızım yalnız yatmıyo boşanma arefesinde olan bi anneyim kızımsın bende uyuyamıyorum...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ben bebeğimle beraber uyuyorum... Ya siz?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...