A song of ice and fire serisi

03/06/2013 14:55:00

Malum game of thrones dizisi diziseverlerin hayatına bomba gibi düştü..Bir çoğumuz diziden etkilenip roman serisini de okumaya başladık - mesela ben :}

Romanı okuyanlar beri gelsin azıcık konuşalım romanlar üzerine..

DİKKAT!! YAZILANLAR DİZİYİ İZLEYENLER İÇİN ÇOK MİKTARDA SPOILER İÇEREBİLİR!

Ynt: A song of ice and fire serisi

03/06/2013 14:57:00

Bir başka dizi sonrası romancı, mesela ben ;)

İlk 4 kitabı bitti, 5.nin özetlerini, 6. için dedikoduları okudum. Spoiler'a açığım ;)

03/06/2013 15:02:00

BÜYÜK SPOILER!!! :p 

ben 5'i bitirdim, 6'dan dedikodular okudum. sanırım clegane'in öldürdüğü zannedilen bebek targaryen yaşıyormuş 

03/06/2013 15:11:00

Spoiler !!

5'de çıkıyor bebe Tragaryen diye okudum ben?;)

En büyük dedikodu ve fanlar tarafından ( kendim dahil ) beklenen senaryo ise adamım Jon Snow'un Rhaegar Targaryen ile Lyanna Stark birlikteliğinden doğduğu ve tüm seriye ilham veren kişi, "a song of ice and fire" olduğu. Stark ailesinin bunca çilesinin bir anlamı olsun modundayım bildiğiniz.

03/06/2013 15:15:00

evet yaa ben de aynısını düşünüyorum..ned stark sadık adam, yapmazdı cat'e öyle bi yamuk..lyanna onu doğururken öldü, o da kardeşine söz verdi falan o yüzden benim piçim diye tanıttı jon'u

03/06/2013 15:16:00

aa bak ben sayıları karıştırmışım, 4'ü okudum en son 5'i okumadım

03/06/2013 15:16:00

bir de ilk sezon muydu jon'un eli yanmıyordu ateşten..orada da kıllandım bunda bi targaryenlik mi var diye..gerçi tipi benzemiyor ama stark özellilkleri baskın gelmiş olabilir belki

03/06/2013 15:26:00

SPOILER!

Teoriyi destekleyen bir başka unsur. 3 ejderha var, sürecek 3 Targeryan gerekir. Dany, Rhaeger'ın öldü sanılan ama hayattaki oğlu ve Jon ;)

03/14/2013 17:31:00

SPOILER !

Evet malum teori ile ilgili üşenmeyip klip yapmış arkadaşlar :)

Yalnız Eva Green sahiden Lyanna Stark rolüne yakışırmış!

Buyrunuz : http://www.youtube.com/watch?v=yvRoZaWDAVI

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Film/Kitap Kulübü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...