2 aylık bebeğiniz neler yapmaya başladı?

09/30/2011 15:23:00

bebeğim etrafıyla öyle çok ilgilenmeye başladı ki meme de bile ses duyunca emmeyi kesiyor büyüdü de sanki dinleyip cevap verecek:)

Ynt: 2 aylık bebeğiniz neler yapmaya başladı?

09/30/2011 19:16:00

Maşaallah Ceylin'e:)Benim oğluşumda dönencedeki hayvanlarını takip ediyor ve müziği bitince hemen çığlık atıyor.Keyfi yerndeyse konuşur gibi sesler çıkarıyor:)

09/30/2011 20:51:00

benım oğlanda benı takip ediyor bu ara köpük çıkarıyor sürekli ve eller hep ağızda burunda yüzde :)

10/01/2011 10:22:00

ya evet ellerini hatta yumruklarını sokuyor ağzına:)köpük biz de de var:) dönence ben de almak istiyorum ayse,müzik kutumuz var bayılıyor onu dinlemeye...Allah hepsine sağlık versin inş..

2,5 aylık bebeğinizin gece uykusu nasıl?

10/06/2011 07:36:00

bebeğim 2,5 aylık oldu ve gece şanslıysam 10buçuk gibi uyuyor bu bazen daha geç olabiliyor gece de çırpınıp çırpınıp duruyor bazen 2saate bir kalkıyorum e problemini anlayıp çözmeye çalışıyorum bu bazen alt değiştirme bazen beslenme oluyor.sabah da genelde 9buçuk uyanış oluyor.sizin bebekleriniz nasıl.

10/06/2011 08:49:00

Benimki 8-9 gibi yatıyor,gece uykuları daha uzadı bu aralar.önceden 2 saatte kalkardı şimdi 4-5 saati buluyor bazen.Karnını doyurup geri yatırıyorum hiç konuşmuyorum gece olduğunu anlasın diye.Sabah malesef 6-7 gibi ayakta ve gündüz çok az uyuyor.

10/06/2011 13:28:00

desenize bu bebişler artık gündüz uyumayı sevmiyorlar,maşallah ayse gece sık uyanmıyormuş,biz de her gece değişiyor bazen sıkıntısı çok oluyor sık uyanıyor.çırpınıp  duruyor uyurken gaz diye düşünüyorum ama bilemiyorum.Allah huzurlu uykular versin bebeklerimize..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 temmuz anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...