Anadolu Yakası Gündelik Ev İşlerine Yardımcı

11/26/2011 18:44:00

Arayan var mı ? Annem için gündelik ev işi arıyorum.Şuan için pazartesi ve cuma günleri dolu onun haricinde diğer günler müsait.Referans isteyen olursa referans verebiliriz.İyi akşamlar

Ynt: Anadolu Yakası Gündelik Ev İşlerine Yardımcı

11/26/2011 19:26:00

Yan komşum 6 gün yada 5 gün (yarım gün) yardımcı arıyor..Kendisi çalışıyor 2 çocuklu ama çocukların ikisi de kreşe gidiyor.evini çekip çevirebilecek birisini arıyor..

11/26/2011 19:34:00

merhabalar öncelikle ilginize teşekkürler ama gündelik iş olursa annem için daha iyi olur çünkü şuan gittiği iki kişi var zaten pazartesi ve cuma günleri.Haftada 1 veya 2 düşünüyorlarsa olabilir ama 5 gün biraz fazla olur . 

11/26/2011 20:05:00

Ben belki birkaç ayrı yer ve insanla uğraşmaktansa tek yer ve tek kişi ile daha iyi olur diye söylemek istedim..Hayırlısı...

11/26/2011 20:30:00

Anladım teşekkür ederim ilginize ama şuan gittiği yerler olduğu için bırakması olmaz diye düşünüyorum.Çok sağolun yinede.İyi akşamlar.

11/28/2011 16:55:00

Etrafınızda gündelik yardımcı isteyen olursa bize haber verebilirsiniz.Anadolu yakasında her yere gelebilir annem.Görüşmek üzere.

12/11/2011 12:43:00

güncel ilan

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...