Stokke Bebek Arabamizi Satiyorum

03/17/2012 19:56:00

2010 yilinda Londra'dan aldigim bebek arabasini ihtiyactan satiyorum. Rengi kirmizi. Fiyati 1000 tl olup pazarlik payi mevcuttur. Ankaradan elden teslim edilebilir. İlgilenenler ozelden mesaj atarlarsa sevinitim.

Tesekkurler.

Ynt: Stokke Bebek Arabamizi Satiyorum

04/05/2012 20:23:00

merhaba, 

urunun durumu ve ne kadar kullanildigi ile ilgili bilgi alablir miyim? Mumkunse fotograf ekleyebilir misiniz? Neler dahil?

09/14/2012 12:25:00

Canım mesajı bana attığını sanıyor ve cevaplıyorum ürünün durumu 5-6 defa kullanıldı 2012 modeldir 3 tekerlekli jogger kırmızı siyah renkte hiçbir sorunu yok sadece kızım neden se binmiyor aslında gelip görme şansın olsa kullanışlı pratik arka tekerleri sökülüp takılıyor bagaja rahat sığıyor.Pazaryerimde fotoğrafları var fiyatı da 250 tl son fiyattır çünkü pahalıya almıştıkmarkası babyhope bir bak istersen canım iyigünler.

09/14/2012 12:34:00

Bizim Stokke bebek arabamız satıldı.
İlginize çok teşekkürler.

09/14/2012 17:25:00

Bu sitede bebek arabaları,eşyaları vs.satılıyormu?satışta olanlar öyle duruyorda sanki 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.EL STOKKE BEBEK ARABALARINI SATMAK İSTEYENLER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...