Tanisalim

<12>
08/22/2011 20:06:00

Merhabalar ben araniza yeni katilan bir anneyim. 7 aylik bir kizim var. Balgatta oturuyorum, 1985 dogumluyum, kimyagerim ama calismiyorum. Sizlerle tanisip kaynasmak, isterim.

Ynt: Tanisalim

08/22/2011 20:25:00

tanisalim asya ben de sinem oglum alptug kizilay da oturuyorum ben de calismiyorum  sanirim evlerimiz cok uzak degil bu carsamba bulusma var gelmek istersen

08/22/2011 22:07:00

MERHABALAR ARKADAŞLAR BEN MERAL.BEN DE SİZLERLE TANIŞMAK İSTİYORUM.BEN DE SINIF ÖĞRETMENİYİM.YENİMAHALLE DE HAVACILAR SİTESİNE ÇOK YAKIN BİR YERDE OTURUYORUM.ÇARŞAMBA GÜNÜ NERDE BULUŞUYORSUNUZ.BEN DE OĞLUMU GETİRMEK İSTİYORUM

08/23/2011 06:31:00

merhaba meltem ben.bende yenimahallede oturuyorym.ragıp tüzün civarında.30 haftalık gebeyim.belediyede çalışıyorum bu nedenle hafta içi buluşmalarına ne yazıkki katılamıyorum.ama eylülün ortasında doğum iznim başlayacak ve evde olucam.belki o tarihlerde olan buluşmalara katılabilirim.

08/23/2011 08:33:00

herkese merhaba.hepiniz hoşgeldiniz aramıza adım çiğdem marttan beri üyeyim.yukarı dikmen hürriyet cd.de oturuyorum 3 çocuğum var.aslen muhasebeciyim ama uzun zamandır evhanımıyım :((( yeni katılanlarla büyüyen koca bir aile gibiyiz ve ben bundan çok memnunum iyiki geldiniz ve iyiki varsın NURTURİA!!!

08/23/2011 09:15:00

merhabalar, ben beyza oğlum emre, etlik antaresin yakınlarında oturuyorum, bilgisayar mühendisiyim izin bitti raporluyum, her an calışmaya baslayabilirim:(

08/23/2011 09:43:00

herkese tekrar merhaba. hepinizle tanıstıgıma cok memenun oldum. insallah buluşmalarda görüşmek üzere.

08/23/2011 10:54:00

herkese selamlar, ben de nurturia'yı yeni keşfedenlerdenim. mali müşavirim, bayram sonrası çalışmaya başlayacağım maaalesef:(( buluşmaya katılmak isterdim ama şu an oğlumla başbaşa geçireceğim 1 saniye bile benim için çok kıymetli, onun için bir sonraki sefer inşallah diyorum, sizlere iyi eğlenceler diliyorum...

08/23/2011 13:36:00

merhaba ben Esra. İng öğretmeniyim . 2 sene iznimi kullanma planındayım. kendim buyutmek istiyorum. zaten bizde anneanne, babaanne dede yok. oğlum la basbasayız.Kızılayda oturuyorum. kopeğim var 15 yasında cok sevdiğim. Nurturia benim de cok olmadı ama cok yararlanıyorum. Paylaşmak gercekten guzel. herkese sevgiler

08/23/2011 17:21:00

UMUTARZU zaten bebeklerle katılıyoruz hepimiz müsaitsen yakındaysan çık gel derim bekleriz.EGEMEN1 yarın 15:00te 365 avmnin giriş yolundaki lozan parkta buluşuyoruz bekleriz.

08/23/2011 20:47:00

merhabalar...ben merve yenimahalle (özevler)de oturuyorum evhanımıyım meryem vera adında kızım var nurturia'nın yeni takipçisiyim ve üye olur olmaz bir sürü şeyden yararlandım sizlerle tanışmak ve paylaşmak isterim...görüşmek üzere

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...