Tanisalim

<12>

Ynt: Tanisalim

08/24/2011 08:04:00

merhaba...ben bilge.23 aylık kızım var ipek.mali müşavirim özel sektörde çalışıyorum.İşyerim konya yolu ,evim keçiörende.görüşmek üzere...

08/24/2011 08:21:00

merhaba ben nihal doktorum, 31 haftalık hamileyim, çok heyecanlıyım, anne olmak çok farklı bir durum buyüzden tüm bildiğim tıp bilgilerini unuttum diyebilirim. bu siteyi bir arkadaşım tavsiye etti dün üye oldum. sizlerinde yardımıyla inşallah zamanla bebeğe hazır olacağımı düşünüyorum, herkese sevgiler, görüşmek üzere.

08/24/2011 08:28:00

Merhaba,
ben vildan. eryamanda oturuyorum.bilgisayar müh.yim. çalışıyorum. bir oğlum bir de kızım var.

08/24/2011 08:30:00

hepiciğinizde hoşşşgeldiniz bayanlaar:))

08/24/2011 08:31:00

Ben de Betül. Bilgisyara mühendisiyim. Subayevlerinde oturuyorum. İşyerim Eskişehir yolunda ama izindeyim uzunca bir süreliğine:)

08/24/2011 08:32:00

Herkese merhaba. yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişsiniz. Ben de Burcu. 19 aylık bir oğlum ve doğmayı bekleyen bir de kızım var. Avukatım fakat çalışmıyorum. Çukurambarda oturuyorum. Herkesi yüzyüze tanışmak amacı ile her hafta düzenli yapılan çarşamba öğle yemeği buluşmalarına beklerim. sevgiler.

08/24/2011 08:37:00

merhaba, adım sadiye. cebecide oturuyorum. çevre bakanlığında kimya mühendisi olarak çalışıyorum. 2 yıl ücretsiz izindeyim. nurti buluşmalarına şimdiye kadar bir kez katılabildim. yüzyüze görüşmek çok güzel oluyor. umarım bundan sonra daha sık katılıp yeni annelerle ve anne adaylarıyla da tanışabilirim.

08/24/2011 11:55:00

selamlar,adım fatma,ing.öğretmeniyim, 2 eylülde 1 yaşına girecek bir kızım var,1 senedir izindeydim,eylülde okula başlıyorum,yenimahalle şentepede oturuyoruz,ankaraya geleli 1 sene oldu,siteye yeni üye oldum,çok güzel ve yararlı bir site..buluşmalara gelmeyi çok isterim,herkese sevgiler...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...