migrosta oyuncaklarda %50 indirim

<123>

Ynt: migrosta oyuncaklarda %50 indirim

04/22/2011 20:47:00

ben bol sesli, müzikli kitaplardan ve ahsap yapbozlardan aldım.ama eşim oyuncak olayını baya abarttı...bicogunu saklıycam,teker teker cıkartıcam ilerde...doyumsuz olmasını ve bıkmasını istemiyorum....

04/22/2011 21:14:00

Sabahtan Avrupa Konutları Migrosa çıktım hiçmi markalı bişey olmaz talan etme falanda değil.2 araba aldım döndüm.Yaramaz toplar için gitmiştim ama yok eşimde başka şubesine baktı yine yoktu öğleden önce.Bu saatten sonra hiç bir şubesinde oyuncak kaldığınıda sanmıyorum :)) sepetleri dolduranlar şanslı güle güle oynasın kuzular..

04/22/2011 21:25:00

Bahçelievler kadir has ın altındaki migros ta da aynı şekilde markalı hemen hemen hiç birşey yoktu.talan edilmiş olamaz herhalde öğlen gittim çünkü.yine de bir kaç parça bişey aldık.5 yapbozlu bi kitap mesela.diğerleri pek kayda değer değil malesef.

04/22/2011 21:41:00

Benim dediğim Bahçeşehir Migros ve ben saat 2 gibi falan gittim.

04/23/2011 04:39:00

Arkadaslar dun Metrocıty de cardı yaramaztoplar ılk arabam falan.

04/23/2011 10:23:00

aktivite masası varmıydı acaba migrosta yoksa elinde olan varmı satmak isteyen

04/23/2011 11:50:00

yaramaz topların özelliği nedir, anlayamadım...

06 7Y
04/23/2011 16:05:00

ben de sadece sesli kitaplardan alabildim:(

04/23/2011 22:07:00

yaramaz toplar icinden hava ufleyen bi oyuncak icindeki toplari muzikle beraber etrafa hoplatiyo :) cocuklar bayiliyo...bi de ben ve benim gibi migrosa cok giden es dost 1 gun oncesinden ayirttik oyuncaklari (arkadasim müdür yoksa hayatta yapamazdim herkesten özür) gerci biz adapazarindayiz burada izdiham 2. gune kadar coook olmadi. kitaplar hala var mesela ben 64 tllik muz yiyen, su icen bebegi 32 tl'ye aldim en cok ona mutlu oldum..bi de parti malzemeleri de indirimde aklinizda bulunsun dogumgunu yakin olan arkadaslar %50 indirimden alabilir onlari da :)

04/24/2011 10:03:00

Lalik teşekkür ederim..benim kızımın artık pek ilgisini çeker mi bilmiyorum..muz yiyen bebekten ben de aldım ve mutlu oldum. içinde meyve sebze olan market arabasını çok sevdi. bir de mutfak setine bayıldı.pembe sallanan at almıştım yüzüne bakmadı. geri versem alırlar mı acaba? 45TL.bilseydim yaramaz topları isteyen arkadaşlara alıp, burdan yollardım..ninnili uyku arkadaşım da benim için hayal kırıklığı oldu. ninni hemen bitiyor, defalarca açmaktan uykuya dalamıyor kızım.şöyle 10 dakika aralıksız çalsa güzel olurdu.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...