Dogum gunu hazirliklari..

<123>
11/28/2012 06:55:00

Evvvvet.. İlk yaslarini kutlamaya baslicaz teker teker.. Fikirlerimizi, onerilerimizi paylasalim.. Pasta, magnet, kurabiye, susleme, mekan, hediye onerileriii:)))

Ynt: Dogum gunu hazirliklari..

11/28/2012 06:56:00

Aççmışsın :))

11/28/2012 07:08:00

Burdaki pastalara bittimm:))

11/28/2012 07:10:00

evet hepsi çok güzel biz sabahtan genç arkadaşlarla ve akşamda akrabalarla olmak üzere bigün içinde 2parti yapmayı düşünüoruz patanın biri buradaakiler gibi şeker hamurundan ve 1şeklinde olsun istiorum ama diğerine daha karar veremedim ya

11/28/2012 07:36:00

Biz çekirdek aile olarak kutlayacağız ilk doğum gününü oğluşumun :)  ben pastasını kendim yapmayı planlıyorum kardan adam yapcam, yabancı bir blog da gördüm bayıldım.(malum burada öyle pasata hazırlatacak bir yer yok) Mağnet çerçeveler yapmayı planlıyorum uzakdaki yakınlarımıza göndermek için küçük birer doğumgünü anı paketleri hazırlayacağım bakalım :))

11/28/2012 07:38:00

Ben size bombastik bir link vereyim :)

11/28/2012 07:44:00

mrb incirreçeli bende kızımın kıyafetini ve hediyelik çerçeve mağnetlerini ben kendim hazırlıyıcam kıyafeti hazır hatta keçeden çerçevelerimiz kaldı hazırlanıcak pastaya gelince ogüne stres yaşamamak için hazır düşünüorum ya bide menü için bi liste yaptımmı çok ii olucak ha bide 1yaş kurabiyelerimiz var onlarıda burdaki sivana(burcu) teyzemiz yapıcak :) bu arada versus verdiğin linkteki pastalar mükemmel yaa

11/28/2012 07:49:00

Pasta değil resmen sanat eseri :)

11/28/2012 08:02:00

ya  muhteşemler gerçekten acaba fiyatları nasıl merak ettim..

11/28/2012 19:32:00

bence yaşgünü diyince önce akla yaşgünü çocuğu, sonra ise pasta geliyor. pasta arayışına girmiştim. 2 pastane sonrasında istediğim uygun bir yer buldm Eğerki bulmasaydım bende kendim yapacaktım pastamı şeker hamuruyla.

http://www.salmanpastanesi.com/yaspastalar.php

yaş günü konseptimiz denizci konsepti olacak. duvar için momonun fotoları olan bir küçük pano yapmayı düşünüyorum. ona giysi bulmam gerekiyor. yapacağım tatlı tuzlu menüsünü oluşturmak için küçük denemeler yapıyorum şu günlerde.
bu arada belki 2 yaşgünü olacak. Biri evde diğeri eşimin iş yerinde.
davetiyeler hazırlamayı düşünüyorum davetliler için. hatıra küçük hediyelik ne yaparım bilmiyorum henüz ama aklımda çözümleme sırasına göre o son aşamalarda olacak galiba.
1 yaş 2013 takvimi yapmayı düşünüyorum birde 1. derece yakınlarımıza.
şimdilik aklıma gelenler bunlar:))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ARALIK 2011 ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...