Dogum gunu hazirliklari..

<123>

Ynt: Dogum gunu hazirliklari..

11/29/2012 11:14:00

Tüketim çılgınlığına dönüştürmeden, bir tema belirleyip süsler, balonlar vs salonu süsliycem. Pasta mevzusunda da yine ilk yaş doğum gününe uygun, fiyatı da çok uçuk olmayan bir pasta alıcam. 

Davetlilere duygularını yazmaları için bir de defter uzatıcam. Düğünümüzden kalan bir anı defterimiz var, beyaz süslü bi şey. Devamı olarak kullanıcam Görkoş'un doğum gününde de. Gelenlere  hediye olayına girer miyim bilemiyorum, şeker hamurundan kurabiyeler yapmayı düşünüyorum, onları hediye ederiz :))

11/29/2012 11:42:00

Evet. Bizimde dugün defteri var bakalım onu kullanacağız. Doğumdada kullanmıştık hatıra olsun diye :)
Bu arada harika bir blog sizlerin parti malzemelerini ve özgün parti konseptlerini kapsıyor. Bu blogdan çıktı alabiliyorsunuz.

http://keyfekedersaatlerim.blogspot.com/search?updated-min=2012-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2013-01-01T00:00:00-08:00&max-results=37

11/29/2012 14:18:00

Antalyada takvim yapan fotoğrafçı var mı acaba? Yiğenimin okulunda yaparlardı hersene. 4 mevsim olurdu. yaz, kış, sonbahar ve ilk bahar temsil eden giysi ve aksesuar kullanırlardı. okullardan yaptıran vardır belki???

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ARALIK 2011 ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...