sağdığımız sütleri ne şekilde kullanıp bebeğe veriyorsunuz?

<12>

Ynt: sağdığımız sütleri ne şekilde kullanıp bebeğe veriyorsunuz?

06/29/2011 19:32:00

pinar_g ben bu tarifi çok az deneyebildim. 7. ay başlamıştık sanırım,2 veya 3 kere yemiştir. Çok sevmedi. O yüzden bilemeyeceğim.
Anne sütünü ya emerek ya da biberondan içti hep.
Şimdi de öyle muhallebi falan yemiyor zaten bizim yediğimiz yemekleri yiyor.
Kolay gelsin

06/29/2011 19:57:00

Meltem bende sadece 1 kez sağıyorum. onu da sabah kahvaltısında veriyoruz. Diğer zaman emziriyorum. Ancak yetiyor. Tuna da artık bizim yediklerimizden ağırlıklı yiyor.

06/29/2011 20:10:00

Pınar ben de iş yerinde 1 kez sağıyorum,haftaiçi 11de veya 4te içiyor.Artık inek sütüne başlayabilirim yavaş yavaş,sağmaktan çok sıkıldım çünkü:) Akşamları ve sabah kalkınca emziririm sadece diyorum bakalım.

06/29/2011 20:14:00

:))aynen çok sıkıldım. pzt artık sağmayacağım dedim. akşamı zor ettim. salı fena geçmedi. çarşamba direk azaldı. belki de sağmaya devam etmeliyiz meltem. bilemiyorum birden azalıveriyor çünkü. ben ilk kez bugün inek sütü verdim. biberonla. sevdi gibi.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
EK GIDAYA GEÇECEK,GEÇMEKTE OLAN,GEÇEN ANNELER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...