ankaraya her gidişimde...

<12>

Ynt: ankaraya her gidişimde...

07/15/2012 07:43:00

çok sağolun inşallah kabul olur dualarınız.siz de annesiniz  beni anlamanız kadar hoş bi şey yok.

07/15/2012 12:49:00

Allah şifa versin ,Allah kımseyı ,hiçbirimizi evlatlarımızla sınamasın,ama kendını ezik görme,öyle bır adama dayanabıldıgın için ,evladına sımsıkı sarılabıldıgın ıcın sen çok güçlü bir kadınsın,Allah dayanma gücü versin

07/16/2012 07:48:00

Rabbim yardımcınız olsun Eren'e de acil şifalar diliyorum.Su mübarek günlerde bol bol dua edelim ki hepimizin duası kabul olsun.Allah'ım size sabır eşinize akıl fikir versin ama hiç üzülmeyin söylediklerine bebeginiz iyileşsin de gerisi bos.Kimse kimseye sonsuza kadar muhtaç değildir biz kadınlar tek basımıza elbetteki ayakta dururuz.

07/16/2012 10:36:00

yine boynuzlanıyorum galiba....bıktım YA RABBİ.Bİ SÜRÜ DERTLE UĞRAŞIYORUM AFFET BENİ.dayanamıyorum.gören eşimi bana yakıştıramıyor bunun yaptığına bak...

07/16/2012 16:44:00

umursamayabilir misin ?yada psikolojık destek alsan ,zaman zaman hepımızın ıhıyacı oluyor,yada boşanacak kadar cesaretın var mı?nafaka alır cocugunu mutlu mutlu buyutursun

07/16/2012 16:56:00

Acil şifalar diliyorum kuzunuza.

Aileden, yakınlarınızdan kimse yok mu size destek olabilecek?

07/18/2012 20:25:00

beni tanısanız güçlü olduğumu düşünmezdiniz belkide yada ben farkında değilim.derdin biri varken diğeri hooop atlıyor hamd olsun.etrafımdakiinsanlar doğru dursun artık yaaa.güç kalmadı. antidepresanda etkisini göstersin artık .ALLAHTAN çocuklarım var ve onlarla çok mutluyum.ama yorgunum...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...