yağda kızartmadan karnıyarık tarifi biliyor musunuz?

<12>

Ynt: yağda kızartmadan karnıyarık tarifi biliyor musunuz?

07/26/2010 08:33:00

ben, patlıcanın her yerini fırça ile yağlayıp fırına atıyorum. közlemiyorum. fırında yağla kızarıyor. sonra da bildiğimiz gibi içini. doldurup yeniden fırına veriyorum.

07/26/2010 08:36:00

benim patlıcanlar hala duruyor kısmetse bu akşam yapacağım :) açalya közmatik harika birşey bencede..burda pazarlarda bile satılıyor.. istersen alıp gönderirim sana

07/26/2010 08:36:00

Zeynep süper fikirmiş fırçayla yağlamak,fırında kızartmak.Hiç düşünememişim.Deniyorum hemen:)

07/26/2010 08:46:00

Emine, dene mutlaka. Bana da bir arkadaşım söylemişti. Ben de o gün yapıp, tüm tanıdığım kadınlara bunu süper bir icatmış gibi arayıp anlatmıştım. Yağ oranına göre, tavada kızarmayla hemen hemen aynı ve kesinlikle daha az kalorili:=))

07/26/2010 10:20:00

karnıyarıkla alakasız ama patatesi kızartmak için de ben fırını kullanırım, ince kesilmiş patatesi yağ tuz 1 kaşık da unla harmanlayıp fırın poşetiyle fırına verince harika kızarıyor

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...