Çocuk ve Bebek Kıyafetleri 2.el etkinliği, Bağdat Caddesi, Atölye5'te, 2 Şubat 11:00

01/18/2013 20:42:00

Herkese Merhaba,

2 Şubat Cumartesi saat 11:00- 14:00 arası atölyemizde çocuk ve bebek kıyafetleri 2.el pazarı etkinliği gerçekleşecektir.
Garage Sale etkinliği, kıyafet, puset, oyuncak, kitap yani çocukların eskitemeden büyüdüğü her türlü eşyaya açık.
Katılım için hello@atolye5.co adresine mail atarak yerinizi rezerve etmeniz gerekiyor çünkü katılım limitli ve şimdiden çok az yer kaldı.

Katılamayacak olanlar üzülmesin çünkü satın almak için kapımız herkese açık.

Satış için katılım ücreti parça başına 1tl ve minimum 20 parça ile katılınabiliyor. Daha az parçayla katılım için ücret yine 20 Tl olacaktır.

Satın almaya geliyorsanız da giriş ücretimiz 20 tl, içeride ücretsiz çocuk etkinlikleri, oyun odası, atıştırmalılar ve içeceğimiz olacak.

İster satmaya, ister satın almaya, isterse sadece hoş vakit geçirip çocuklarımızı kaynaştırmaya bekliyoruz.

Bağdat Caddesi 480/1, Çatalçeşme
hello@atolye5.co

Ynt: Çocuk ve Bebek Kıyafetleri 2.el etkinliği, Bağdat Caddesi, Atölye5'te, 2 Şubat 11:00

01/18/2013 22:18:00

Merhaba.umarim yer vardir mail attim.hayirlisi

Ynt: Çocuk ve Bebek Kıyafetleri 2.el etkinliği, Bağdat Caddesi, Atölye5'te, 2 Şubat 11:00

01/19/2013 09:00:00

Mailinizi aldım, cvp yazdım.

İlginize teşekkürler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...