Tarz aksesuarlarda gizlidir

<12>
08/01/2012 10:20:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Tarz aksesuarlarda gizlidir

08/01/2012 10:23:00

küpe çok severim ben. ama üşengeçlikten değiştirmem :P

08/01/2012 10:25:00

topuz saç ve sallanan küpe. kesinlikle çok güzel duruyor.

inci küpe ve kolye ile sofistike bir tarz yaratabilirsiniz. eğer çok maskülen durduğunuzu düşündüğünüz bir durumdaysanız, inci kolye ve küpe hemen o havanızı yumuşatacaktır.

V yaka bir şey gimyişseniz, dekolteye doğru inen bir kolye.

abiye bir şey giymişseniz; ve lame ayakkabı lame çanta kullanacaksanız takılarınız kesinlikle gümüş ve lame tonlarında olmalı. eğer dore tonlarında ayakkabı/çanta kullanıyorsanız sarı altın takılarla süsleyebilirsiniz.  tam tersi  benim çok sık gördüğüm ve karmakarışık bulduğum bir şey.

08/02/2012 12:33:00

küpe çok severim. küpeyle kolyeyi bir arada çok nadir kullanırım. ikisinden birinin göze batmasını severim, diğeri ancak çok gösterişsizse bir arada kullanılabilir. bu yüzden takım halinde satın aldığım takılarımı parça parça kullanırım genelde. 

bilezik, bileklik ve yüzük kullananlar çok hoşuma gider. ama yazı yazarken sürekli masaya çarptığım için rahatsız oluyorum, kullanamam pek.

yüksek belli eteklerle kemer kullanmayı severim. hırkalarla ve elbiselerle de ince kemer kullanırım mesela. kışın çok fazla fular kullanırım, çok severim. 1000000 çeşit bağlama biçimi bilir hepsini denerim:)

aksesuardan sayılırsa, bi kıyafeti tamamlayan en önemli detay ayakkabı bence. her kadın gibi sonsuza kadar ayakkabı alabilirim. ama aldıklarımın çoğunu giyemem, evde dolap beklerler:)

08/02/2012 12:45:00

ekin ben de kupe ve kolye takim kullanmam:)

bu ara uzun kolye aliyorum. inci kupe birkac cesit var. hemen hemen hic yuzuk takmam sadece alyans niyetine tamtur kullaniyorum. bir de saat cok onemli hic cikarmam:)

fulara cok ozeniyorum ama aliskanligim yok kemeri de cok severim

08/02/2012 13:25:00

Utandım valla takı takmayalı seneler oldu.Hiç ama hiç bişey takmam bi alyans.:))

08/02/2012 13:28:00

Küpesiz hayatta çıkamam dışarıya ben.. kendimi çıplak hissederim..

08/02/2012 13:31:00

Küpe ve yüzüksüz asla çıkmam :)

Saatlere aşık olur ama takmadığım için almam. Kullanmıyorum ama beğeniyorum anlayacağınız :)

08/02/2012 13:37:00

hani sapka takarlar ya ne hos olur ben sahile bile giderken taknaya useniyorum.

08/05/2012 11:58:00

Ben altını sevmem, daha çok otantik takıları severim. Fularlar da vazgeçilmezimdir. Büyük yüzükleri de severim..Kışın şapka takanları da pek beğenirim ama ben pek takamam..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Pratik kokoş olma sırları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...