uyku hali

11/10/2009 09:31:00

uykuda ne kadar da tatlılar..

Ynt: uyku hali

11/10/2009 09:32:00

Foto eklemiştim ama görünmüyor:( nasıl yapabilirim?

11/10/2009 12:22:00

Fotoğraf doğrudan post'a eklenemiyor. Önce bir yere yükleyip, sonra linkini koymalısınız.

Fotoğrafı Facebook gibi bir yere yükleyebilir ya da Nurturia'da gruplara ekleyeceğiniz fotoğraflar için ayrı bir albüm yaratabilir ve onun içine koyabilirsiniz fotoğrafları. Daha sonra, resim eklemeye bastığınızda çıkan diyaloğa resmin adresini yazmanız lazım.

Bir fotoğrafın adresi nasıl bulunur?

Fotoğrafa sağ tıklayıp, İnternet Explorer kullanıyorsanız Özellikler'den açılan pencerede Adres alanından, Firefox kullanıyorsanız sağ tıklayıp "Copy image location"ı seçerek (Türkçesinde tam ne demişler bilmiyorum, resim yolunu kopyala gibi bir şey olabilir) fotoğrafın adresini alabilirsiniz.

Bu yazı yardım olarak burada kalsın, siz resmi ekledikten sonra bunu genel bir yardım başlığına taşır, bu başlığı da temizlerim.

Sormak istediğiniz bir şey olursa gokhan (at isareti) nurturia.com.tr adresinden ya da sağ alttaki Yorum Gönder linkinden bana ulaşabilirsiniz.

11/25/2009 07:52:00

uyusun da büyüsünuyusun da büyüsün:)

11/25/2009 08:19:00

Bu fotoğraf yükleme işini bu kadar zor yaptığım için kusura bakmayın, şimdi yukarıdaki yükleme talimatnamesine (!) bakınca farkettim, 10 adımda fotoğraf mı yüklenir?

Bayram tatilinde direkt sayfadan eklenebilmesi için bir çözüm bulmaya çalışacağım.

bakalım bu yöntem işe yarıcak mı?

biras kısa yoldan oldu gibi:)

12/08/2009 09:14:00

yaaani, yine olmadı ama en azından foto görülebilio:)

12/12/2009 10:33:00

Dün de ben sormuş olduğum mama sandalyesi bölümüne bir fotoğraf ekleyeyim dedim bir türlü olmayınca da depresyona girip kendimi uykuya verdim:)
Bu günde dur bir sorayım nedir bu işin aslı derken. Buldum cevabını burda. bir deneyeyim bakalım şu 10 adımda fatoğraf yükleme işini :)
Bu arada kolaylaştırmak için çalışmalar ne durumda acaba :) Zira halen depresyon hallerindeyim :)

12/12/2009 12:51:00

Uyelerin birbirine ozel mesaj atabilmesi icin gerekli altyapiyi yazmaya calisiyorum. Bitince bunu haledecegim.

Tekrar kusura bakmayin.

12/12/2009 20:46:00

Aslında çok zor değilmiş , sadece ne yapmak gerektiğini bilmek gerekiyormuş. Başardım.Teşekkür ederim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Fotoğrafçılığı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...