çocuk kitapları

03/17/2010 15:50:00

tübitakın erken çocukluk kitapları harika fiyatı 4 milyon ve içinde her türlü aktivite var biz büyüklükler şekiller renkler kitaplarını andık ve begendik çiçek yayınlarının ilk sözcüklerim çıkartmalı kitabını 7,5 milyona aldım oda güzeldi winnie the pooh serisinin bahçe zamanı hikaye zamanı müzik zamanı kitapları tanesi4,5 biz sevdik zaten çizgi filmlerini izliyoruz
caliou okuma kitalarıda öyle güzel 6milyona aldık winni the pooh çıkatmalı kitapları nda boyama ve faklı aktivitelerde var fiyatı 8milyon meraklı minik dergisi her ay alıyoruz fiyatı3,5 pamuk prenses ne yedi cücelerin şekilli aktivite kitapları 4,5 milyon içinde kuklalar ev maketler karton figürler kapı ya asılan süsler var

Ynt: çocuk kitapları

03/22/2010 11:15:00

Biz de Mandolin yayınlarının "Bebek Koala Çiftlikte" kitabını çok seviyoruz. Resimleri çok güzel, her akşam okumaya resimlerini bakmaya bayılıyor.
Dün de Çiçek yayınlarının "Kelimeler" kitabını çok beğendi Gülce. Çıkartmalı olması da çok cazip kılıyor.
Zatne şua aralar çıkartmalara çok ilgisi var. Çıkartmalı kitabı da çok sevdi.

03/22/2010 17:31:00

altın kitaplar yayın evinin kavranlar kitabını aldım 2,5 milyon ve kitap harika sayılar renkler harfler kitabıda var aynı yayınevinin evcil hayvanlar çiftlık hayvanları kitabıda 2,5milyon ve hayvanları hikaye yoluyla ögretmek için ideal caliou kitabı da aldık o 6bizimki caliou hayranı olduğu için kitap sürekli elinde pamuk prenses şekilli kitap 15milyon orjinal filmle aynı karton sayfa bizim kızda çlkartmalı kitaplara bayılıyo bazen onlarda yetmedigi için pazardan 1milyona çıkartmalardan5-6 tane her hafta alıyorum

03/22/2010 20:27:00

Cesit cesit kitapları var oglumuzun ama en sevdiği "Bebekler İçin Cee-eee!" baslıklı seri... Net Yayınları'nın yayınladığı bu seri ilk kez kitapla karsılacak bebekler icin biçilmiş kaftan. Cee-eee oyununu ögreniyor ve de cok egleniyorlar... bizde bu serinin "Banyo Zamanı" ve "Haydi beni bul" baslıklı kitapları var, özellikle 2.sini cok severek okuyoruz...

04/06/2011 20:36:00

Ben de oğluma aldığım kitaplar hakkında bloğumda yazıyorum. İlgilenenler http://yagizlahayat.wordpress.com/yagizin-kitapligi/ adresinden bakabilir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk kitapları değerlendirmeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...