SON 3 AYDAKİ ŞİKAYETLERİNİZ VE ÖNERİLERİNİZ

04/27/2010 16:32:00

Benim son üç ayda en belirgin şikayetim gece karnımı eziyormuşum hissine kapılmak oldu.Bir türlü rahat uyku pozisyonun bulamadım. Sola yatmak tavsiye edilse de olmuyordu. Sağa sola dönmek zaten mesele. Çözümü büyük C yastıklardan almakla buldum. Şimdi ona sarılıp mışıl mışıl uyuyorum.
Bir de bebişin hareketleri daha sertleşmeye başladı. Kodu mu otutturuyor yani:)
Bir de kabızlık sorunu vardı. Bu siteden biri bana Magnezyum calsid önerdi. Doktoruma sordum. Kullanabilirsin dedi ve reçete yazdı. İlk başta dozajı ayarlamak gerekiyor ama şimdi gayet iyi. Çözdük problemi. Zaten çoğunlukla kalsiyum yanında magnezyumun yetersiz alımından kaynaklanırmış. Ne yediklerime dikkat etmem ne de kuru kayısı tam fayda etmişti. Şimdi çok rahatım.

Ynt: SON 3 AYDAKİ ŞİKAYETLERİNİZ VE ÖNERİLERİNİZ

05/03/2010 15:52:00

ben şikayetlerime kulak ve burun tıkanıklığını eklemek istiyorum.
off ya özellikle kulak tıkanıklığı çok sinir bozucu.
annemin tavsiyesi ile sakız çiğniyorum.
allahtan işe yarıyor.
insana kendi sesi bir garip geliyor:(
burun tıkanıklığı için okyonus suyu kullanmaya başladım.

05/24/2010 17:49:00

kulaklarda tıkanma
göğüs kafesimde batma hissi
gece 3-4 kalkıp uyuyamama
yüzde hafif lekelenme

06/18/2010 12:55:00

kulaklarımdaki tıkanma hat safhada. sizde de oluyor mu?

12/02/2010 07:53:00

gece uyku problemi maalesef bende de var. nasıl yatacağımı şaşırıyorum ya .. zaten sürekli uyanmaktan uyuyamıyorumda. yan yatarsam birşey olacak üstüne yatarım korkusuyla.işe hep uykusuz geliyorum...yüzümde lekeler oldu sinir bozucu ama sonra geçiyo diye okudum bi çok sitede umarım öyle olur.....kulaklarımda tıkanma değilde ağrı çok,ve bi de dişlerim hep kanıyor:(

12/02/2010 18:26:00

sol yanına yatarsan bebeğe daha çok kan ve oksijen gidiyor. doktorum söylemişti. mümkün olduğunca sol yanına yatmanı tavsiye ederim. ben uzun emzirme yastığı ile bacak ve sırtımı desteklemiş ve çok rahat etmiştim. benim burnumda lekenme olmuştu. doğumdan sonra geçti. umarım tüm sıkıntıların en kısa zamanda geçer.

12/02/2010 19:59:00

tuna tam yatağa yattığımda tekmelerdi:)) ama uykudan uyandığımı hatırlamıyorum. ama çok ama çok hareketliydi gün içinde. şu anda da kıpır kıpır bir bebek. el ayak maşallah durmuyor. gece çoğunlukla bir bazen iki kez kalktı. bundan sonra nasıl gider bilmiyorum tabi:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
DOĞUMA AZ KALAN HAMİŞLER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...