Herkese inanmayınzzz

11/03/2012 06:02:00

Bundan 3 hafta once konu actım.kızımın kuculen kıyafetlerını ıhtıyacsahıbı bırıne hedıye vermek ıcın. Sıte ıcersınden ozlemeren adlı kısı urunlerı ıstedı.bı komsusuna vercekmıs.mumkunse ptt kargoyla yollamamı ıstedı.bende kargoya verdım.kargo dun gerı geldı.bu kısı paketlerı gerı yollamıs.36 lıra odemeye degermıymıs komsusuna yardım ıcın onu dusunuomus.bole bı terbıyesızlık varmı yaaaa?? Kargo benden 47 lıra ıstedı urunler gıdıp geldıgı ıcın.ey terbıyesız ınsan ne dıye gercek ıhtıyac sahıplerıne urun verılmesıne engel oldunnn ne dıye benı bole bı maddı zarara soktun.ne yaptıgı belırsız bole kısılere dıkkatlı olun...

Ynt: Herkese inanmayınzzz

11/03/2012 06:09:00

Kışinin adı: ozlemeren

11/03/2012 06:19:00

Aaa ne terbiyesizlikk o insani kiniyoruumm.

11/03/2012 06:25:00

Malesef

11/03/2012 06:38:00

pes yani başka ne denir bilemedim...

11/03/2012 16:52:00

dnz mrb.  sen ankara'da mıydın, öyle ise hangi semtte. buraya da üye bekar anne bir arkadaşım var kızı 6 aylık. arkadaşım çalışmıyor da. yardımı ona yönlendirsek bir sakıncası var mı ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...