kızımın küçülen giysilerini ihtiyaç sahibi bir kardeşine hediye etmek istiyoruz

03/04/2013 13:50:00

merhabalar, kızımın küçülen temiz giysilerini ihiyaç sahibi bir kardeşine ücretsiz vermek istiyoruz; geneli 6 ay-1 yaş arası. sizin ya da tanıdığınız birinin ihtiyacı varsa mesaj atmanızı rica ederim.

Ynt: kızımın küçülen giysilerini ihtiyaç sahibi bir kardeşine hediye etmek istiyoruz

03/04/2013 17:17:00

benim kızım 5.ayına giriyor ve kıyafetleri gitgide olmamaya başladı yardım ederseniz sevinirim

slm

03/04/2013 20:53:00

mrb  cok guzel bı paylasım bence degerlendırmek benım de 16 aylık kızım var ben kucuklernı verdım ama benım kuzenım dogum yapcak kızı olcak bu gunlerde onun ıhtıyacı var ankara kazanda oturuyor eger sızın ıcınde uygunsa ona verebılırsınız cunkı 3 cu cocugu ılk cocukları erkek ve kız kıyafetıne oldukca ıhtıyacı var. eşi fabrıkada calısyor ve sedef hastası artık sızın ınsaıyatıfınıze ve tercıhınıze baglı gorusmek uzere tsklr

:D

03/04/2013 20:59:00

benım kızımın ısmıde esila naz:D

Ynt: kızımın küçülen giysilerini ihtiyaç sahibi bir kardeşine hediye etmek istiyoruz

03/05/2013 00:31:00

benimde komsum var hamile suanda dogdu dogucak kizi olcak biraya kadar canim vermek isterseniz kargosu benden tskkuler ayrica ne kadar guzel dusuncelisiniz sizin gibi insanlar tanimak cok guzel

03/05/2013 09:36:00

arkadaşlar varsa böyle paylaşımda blnmak isteyenler bnmde tanıdığım var bebek gysisine ihtyacı olanlar.ben dağıttım kızımnkleri.nolcak yani 1 2 tane saklanır küçklükdye.

03/05/2013 09:44:00

merhabalar, bu akşam giysilerin hepsini elden geçireceğim. 6 aydan küçükleri daha önce vermiştim, ama yine de ihtiyacı olanlara elimden geldiğince göndermeye çalışacağım. yarın her birinize ayrı ayrı belirtirim..sevgilerimle..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...