acillll..

12/26/2012 17:46:00

26 yaşında 5 yıllık evliyim,eşim devlet memuru beykoz kavacık ta oturuyorum.. 0-3 yaş bakımında tecrübeliyim.1 yıl çocuk gelişimi konusunda profesyonel eğitim aldım.halen 15 aylık bir bebeğe bakıyorum.yatılı eleman tercihinden dolayı iş değişikliği yapmak zorunda kaldım.gündüzlü çalışabileceğim iş arıyorum..bilginize.(elif)

Ynt: acillll..

12/26/2012 19:24:00

Merhaba nerede yasiyorsunuz

12/26/2012 19:36:00

Merhaba Elif, nerede yaşıyorsun acaba? Bir de gündüz çalışma saatleri konusunda ve ev işlerine yardım konusunda sınırlaman var mı?

12/27/2012 17:11:00

beykoz kavacık ta oturuyorum.sınırlama derken?..malum her şeyin bir sınırı var...

12/28/2012 16:08:00

:) Sınırlama derken "ev işi yapmam sadece çocuk bakarım" , "sabah erken gelemem akşam 5 ten sonra kalamam gibi" sınırlamalar. Malum herkesin çalışma tarzı, tercihleri farklı olabilir...

12/29/2012 05:37:00

tabi askeri nizam uygulamıyorum ama bende evliyim ve sorumluluklarım var malum.daha önce bu konudaki iyi niyetim kötüye kullanıldığı için açıkçası biraz kuralcı olma taraftarıyım.yani ben her durumda idare ettiğim halde,8 ayda bir gün hasta olup izin isteyince sen çocuk bakıyorsun hasta olamazsın cevabını almış bir insan olaraktan...sadece bakıcı değil,aynı zamanda insanda olduğumun unutulmamasını tercih ediyorum..

01/03/2013 12:05:00

Seni anlıyorum tabi ki, karşılıklı iyi niyet önemli olan. Biz Şerifali'de oturuyoruz, buraya ulaşım nasıldır oradan bilemiyorum, ancak düşünürsen özelden mesaj atabilirsin, detayları oradan görüşürüz. Sevgiler..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...