Sizin çocuğunuz yemek yerken yerlere döker mi?

<12>
11/26/2010 14:35:00

Bizimkisi gibi kimse pisletemez. Domates çorbası içeceğim derken kaşıktan uzayan kaşarı duvara bulaştırabilir mesela.

Olsun, yeter ki yesin.

Ynt: Sizin çocuğunuz yemek yerken yerlere döker mi?

11/26/2010 15:02:00

Üstünün başının kirlenmesini ve her öğün sonrası giysileri değiştirmeyi geçtim, bazen yemekten sonra banyo yapmak zoranda kaldığımız oluyor. O kadar yani :))
Saç, yüz, ayaklar her tarafıyla yiyebiliyor.

Ama aynen yesin de...

11/26/2010 15:05:00

Ilgaz artık kulaklarına ve saçına sürmüyor, büyüyorlar işte yavaş yavaş :)

11/26/2010 15:11:00

Demekki daha bizim katedecek (doğrusu hangisi acaba katedecek yoksa kattedecek??) çok yolumuz var çünkü bizde ihtiyaç duyuyoruz banyodan sonra bıcı bıcıya saç baş tamamen yemek oluyor. Umurumda mı asla, yemeyi öğresinde , yemek yemekten zevk alsında bunu nasıl yaparsa yapsın.

11/26/2010 15:12:00

Acayip döker,çok başarılı bu konuda,yemek yapmaktan daha zor gelir hep yere dökülenleri temizlemek.Kulak saç olayına biz de girmiyoruz Allah'tan artık.Ama iştahla yediğini görmenin verdiği mutluluk ayrıca muhteşem.Çünkü böyle yediği nadirdir:(

11/26/2010 15:14:00

Elini yıkarken eline döktümüz sıvı sabunu kafasına sürer,babası temizlemek adına ıslak ellerini Yiğit in kafasına,köpüren bir kafa:)))
haydi sana banyo yolları:)

11/26/2010 15:14:00

Aaa, Damla sen yazınca fark ettim. Deniz de bir süredir kulaklarına ve saçına sürmüyor.
Ne güzel,
bardağın yarısı dolu hissine kapıldım bir an :))

Daphnes_Mum, kat edecek :))

11/26/2010 15:16:00

Benim farecik de dün akşam sıvı sabunu bütün vücuduma sıvadı.

Hep onlara mı olacak banyo yolları,
çocuk kendince adalet mekanizmasını işletti :))

11/26/2010 15:18:00

Bir de artık gıdığı olmadığı için gıdıkta birikme durumu olmuyor. Eskiden kafasını kaldırıp kat temizliği yapardık.

senayc, Ilgaz sabundan pek hazzetmiyor, ama Yiğit'inkinde de banyoya girmek için bir üçkağıtçılık olmasın sakın?

Bence bu konuda fotolar konuşmalı, en pis çocuk seçilmeli:)

Ayrı yazıldığında kat edecek birlikte yazıldığında kattedecek olabilir:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yavru insanların üstün başarıları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...