boklu bezimizi gezdirdik :)

04/27/2011 01:15:00

aslinda bunu en yakin arkadasim yapti ama ikimizin salakligiydi :) kizcagiz evden cikarken dedi bana ya bizim oglanin boklu bezlerini bi cop bulursak atalim evde kokmasin diye aldim yanima dedi. tamam dedim bindik arabaya gittik alisveris merkezine. ay dedi bezleri atmayi unuttuk. aaa dedim dur avmnin tuvaletindeki cope atariz... gezdik, dolandik, alisveris yaptik, yemek yedik! arabaya geri donerken bebek arabasini bagaja koyucaz...tadaaaaaaa bizim kokulu bezleeeer! aynen arabayla eve kadar geri getirip mahalle coplugune attik.. :)) iyiki kimse almadi kokuyu yaaa...yoksa aldi mi ki?

Ynt: boklu bezimizi gezdirdik :)

04/27/2011 04:30:00

biz de ev taşıdık kuzu birbuçuk aylıkken. iki tane boklu bezi de atılsın diye poşetleyip kapının önüne koymuştum. taşıma şirketinin elemanları poşetleri de kamyona atıp beş saatlik yol getirdikleri yetmiyormuş gibi bi de yeni eve kadar çıkardılar boklu bezleri..

Ynt: boklu bezimizi gezdirdik :)

04/29/2011 01:11:00

ahahahaha bu da supermis yaaaaaaaaa....tasimacilar bi alem oluyo zaten ama bu hakikaten iyiymis :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...