Renkli zıp zıp oyuncaklar

<12>

Ynt: Renkli zıp zıp oyuncaklar

09/16/2010 20:25:00

09/16/2010 20:29:00

gun bitince adresi degisti, ondan mi cikmadi ki?

surayi bi dene.

09/24/2010 22:19:00

zıp zıplarımız geldikten sonraki yorumlarım arkadaşlar...
tchibodan alan arkadaşlar üzüleyin, iki ürünüde görmüş biri olarak emin olun ki sizinkiler daha kaliteli...

tchibodakinden biraz daha büyük, çin malı üretim, kötü kokan bir plastik ve ertesi gün sönen bir ürün ulaştı elime 2 adet,  ve şimdilik üründe sorun olup olmadığının test aşamasındayım, bir yandanda bitenekadar.com a ulaşmaya çalışıyorum.malüm sadece mesai saatlerinde çalışıp, mesai saatlerinde cevap verebildikleri için pazartesiye kaldı.bilgilendirmek istedim, almış olan diğer aarkadaşlardan da yorumlarını bekliyorum.

09/25/2010 22:01:00

Merhaba,

Konuyu ben acmistim ama malesef ben de iade etmeye karar verdim. Plastigi cok kokuyor.

İade etmek istiyorum dediginizde, takip formu koyuyorlar internete orada kargom hazir linki var onu tikladiginizda 2 gun icerisinde gelip aliyorlar urunu

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...