Uyku kabusu

<12>

Ynt: Uyku kabusu

02/01/2011 10:43:00

benim kızım günde 2-3 kere uyuduğu oluyor.akşam genelde 9 gibi yatıp sabah 10 gibi kalkıyor yani 12 saat uyuyor.tabiiarada emmeye kalkıyor .ama tekrar uyuyor ayrıca odasınd tek yatıyor .nasıl alıştırırsanız öyle gider

02/01/2011 16:04:00

ben artık ciddi olarak kesmeyi düşünüyorum ama duygusala baglayıp vazgeçiyorum sonra. kerem bu sabah 9 dan 11 e kadar emdi beni bırakmadı aklına geldikçe istiyor. ne gece uykumuz düzgün nede istahımız.         benim için memeden kesmek cok büyük bir olay cünkü kendimi 2 yasına kadar emziricem diye sartlandırmısım. sizce ne yapmalıyım fikirlerinizi merak ediyorum                                                                                                                                       

02/01/2011 18:32:00

bizde de aynı durum gunduz pek emmeyen oğlum son bir haftadır devamlı emmek istiyor.meme meme diye peşimde dolanıp kazağımı çekiştiriyor.evde sorun değilde dışarda tuhaf oluyor:) akşam 9 da yatıp sabah 8 de kalkıyor ama 5,6 kere emmeye kalkıyor.emiyor dediğim 2,3 dk  anca suruyordur aslında acıktığından kalktığını bende sanmıyorum.2 yaşına kadr bu boyle devam eder,sonrasında bakalım nasıl keseceğiz.bazen bende keseyım diye duşunuyorum ama bir daha boyle bir fırsatı ne oğlum ne ben yakalayabileceğiz, doya doya tadını çıkarsın2 yaşına kadr diye vazgeçiyorum bu duşunceden.

02/01/2011 18:38:00

bizimki artık kucagıma aldıgımda yanıma geldiginde her aklına geldiginde açken tokken üstüme yapısıyor. öyle 3 5 dk da degil yarım saat :)

02/23/2011 12:04:00

bizim bir günümüz bir günümüze uymuyor.geceleri artık geç uyumaya başladı.11 gibi uyuyor sabah 9 gibi uyanıyor.gündüz hiç belli uymuyor.45 dk da uyuyabilir 2 saat de..ben de bir düzene sokamadım....geceleri de ayakta sallanarak uyuyor.kendi kendine uyuduğu günleri bekliyorum...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...