İndrimler-kampanyalar-fırsatlar-promosyonlar

Ynt: İndrimler-kampanyalar-fırsatlar-promosyonlar

03/26/2011 05:12:00

Nölüyo burda bakem.)))

Mihri bacım unnododaki kabanlardan bir tane sipariş verdim ben pembe olandan ilk baştaki bence çok ucuz hem buranın kargosuda ucuz:))Benim için bu alışveirş siteleri tutku 15e yakın alışveriş sitem var

03/26/2011 10:25:00

gözlerim kapaıyordu canım:))bella bende6-7 tane hergün bakacam diye canım çıkıyor:)) valla bende beyazı çok beğendim,bakim da bitmediyse alam:))) sizden dokun ve kokla kitap serisinden alan oldumu?tavsiye edermisiniz?baktımda tek fiyatları 14 civarı seti 250 baya fark var,tavsiye ederseniz hepsiburadadan tek tek alacam bi kaç tane. ezgiden kalan ilk kitaplarım serisi var o görsel sadece yeterlimi acaba

03/26/2011 10:27:00

Canım acele etme daha zamanı var. unnodo yada paraminide kampanyaları devam ediyor.

Oğuzun ilk kitapapları onlarla büyüdü oğlum birde adım adım öğreniyorum seti ile.:)))

03/26/2011 10:28:00

Kuzu birde alacaksan büyük al 2 yaş.Caryzinin malları dar oluyor senin ufaklık iri uyarım dedim

03/26/2011 10:40:00

:))bende öyle düşünmüştüm canım senye 2 yaş anca olur heralde,şimdi genelde 9 ay 1 yaş kıyafetleri

03/26/2011 10:41:00

bella sende iyi kız alışverişi yapıyorsun bakıyorumda,senin yeğenmi vardı kız,şanslı bebek:))benimde var abimin ama maraşta onlar,bende ona alıyım bari senye giysin kuzuşum:)))

03/26/2011 21:47:00

Canım ben alışveriş manyağıyım. Deli gibi alışveriş yapıyorum. Oğuzun kıyafetleri mesela bir ay boyunca aynı kıyafete anca sıra geliyor.Ben hala alıyorum.İki kız yeğenim var.Birde çok sevdiğim eski komşumun kızı. Yeğenlerime daha annesi doğru dürüst birşey almadı.Benalıyorum diye almıyor zaten:)))))Bugünde Weniceden badi aldım iki tane bir  6 yaş diğer 3 yaş yarın gidip vereceğim.

Acayip hastayım ama çocuk kıyafetlerine.MEsela forum istanbuldaki birinci kattaki tüm mağazalar beni tanır.:))))Kredi kartı ekstramda hep alışveriş siteleri:)))))

04/01/2011 22:34:00

şehir fırsatından her daim mail geliyo :)

04/02/2011 19:01:00

böyle birlink sana gerek :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...