Bundan sonra ne yapacagiz?

Ynt: Bundan sonra ne yapacagiz?

10/08/2011 07:22:00

onun haberi yok ben anlattım sıze ne olur dıyorum sıkayetcı oldugunzda benı yakaladıklarında o gece aglayan bır bebgın sesı gelmıcekmı kulagınıza sızde benım gıbı olmayın ne olur yalvarırım

Kuyruğunuz sıkışınca çalışıp öderim diyorsunuz zamanında neden çalışmadınız o zaman bu kadar ihtiyacınız varsa..Tabi internet başında sıcak eviniz de gelen paralar hoşunuza gitti değil mi..Yazıklar olsunnnn!!!
Burda ki anneleri daha ne kadar sömürecektiniz acaba...İkiniz de paraları alıp keyif sürerken insanlar geceleri sizi düşünüp ağlıyorlardı...Bu nasıl bir annelik,nasıl bir vicdan sizde ki..
Belkıs+111 

kesinlikle inanmak istemiyorum ve kanmakta istemiyorum lütfen yargıya intikal etsin

10/08/2011 07:24:00

nasıl ınandıra bılırım ne ıstıyırsanız hazırım yargıya gıdersem cocuklarım mahvolur 1 aylık daha yaa hata yaptım pısmanım yavrum ıcın bagıslayın o daha cok kucuk bana muhtac borclarım yuznden ıntıhar esıgıne gelmstım

10/08/2011 07:25:00

lütfen daha fazla duygu sömürüsü yapmayın  böyle yapmanız sizi dahada suçlu duruma sokuyor......

10/08/2011 07:31:00

dün bu grupta belki üçüzlerin annesi evlilik dışı ilişki yaşıyordur dendi. sonra canan ortaya çıkıp 8 yıllık yasak aşkı varmış dedi.

sonra yine grupta belki canan da zor durumda kendi adını vermek yerine bunu kullandı, belki bir kısım yardım yaptı gerisini harcadı dendi. sonra canan kredi borcumu ödedim dedi.

arkadaşlar sizden ricam yorum yapmayıp pazartesiyi bekleyin. çünkü zaten bugüne kadar söylediği yalanlar da gösteriyor ki iyi bir yalancı değil. sizler söyledikçe o kullanıyor.

10/08/2011 07:33:00

ben gercegı ıtıraf edıyorum

10/08/2011 07:38:00

Canan,

Gerçeği savcıya ve mahkemeye anlat artık. Dün sabahtan beri nedir ne değildir diye uğraşmaktan gerçekten yorulduk.

10/08/2011 07:46:00

yazık çok yazık bebeğin varmı doğrumu ona bile inanamıyorum artık haram olsun sana gönderilen bu kadar masum insanın alın teri parası............

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...