Bundan sonra ne yapacagiz?

Ynt: Bundan sonra ne yapacagiz?

10/08/2011 08:17:00

haram olsun! ve Allah ıslah etsin seni!

10/08/2011 08:43:00

ıkı tane cocugum var ne olur adres vereyım gelın görün yuzume tükürün ne ıstıyorsanız yaparım

10/08/2011 09:02:00

kesinlikle haklısın ülkü ...

10/08/2011 09:02:00

evime gelin diyorsun da, ben korkuyorum evine gelmekten, can guvenligim nasil saglanacak? en iyisi sen yargiya hesap ver, turk adaleti dogrulari ortaya cikarir ve yapilmasi gerekene hukmeder.

10/08/2011 09:46:00

o kadar dürüstsen şuan ver adresini telefonunu,hala devam ediyorsun,kesinlikle çete işi yapıyorsun sen,tek başınada değilsin, tabiki adalet yerini bulacak bu adar insanın ahı ,bu kadar bebeğin rızkı yanına kalacakmı sanıyorsun,gerçekten çocuğun varsa dua ette onlardan çıkmasın senin pisliklerin,sadece sen çek cezanı,çocuklarıın senden uzak olması onlar için çok daha hayırlı olacaktır zaten senin gibi bir anneleri olduğu için utanacaklar büyüyünce,senden uzak olurlarsa belki dürüst yetişirler,inşallah yanında büyümezler,tabi varlarsa.zehir zıkkım olsun boğazından geçen her lokma,Allah yavrularımın rızkını,bana yaşattığın üzüntüleri çıkarsın senden

10/08/2011 10:09:00

canan yada herkımse burda sadece onun bıze anlattıkları var kımse gormedı tanısmadı. anlattıkları emınıım bır senaryodan ıbareet. artık kımse muhatap olmasın savcılıkla mahkemeyle ugrassın cocukları sayet varsa alınsın kı boyle bır ınsanla ınsanlarla buyumesın.. avukat arkadaslarla ıletısıme gecın her ılden bı temsılcı olsuun dılekceler dagıtılsın ama artık burda ben bu kadınla ılgılı bır yazı gormek ıstemem ve soz hakkı vermeyın artık 

10/08/2011 10:34:00

her bir yazıyı ağzı açık okudum valla :((((((((yazık

10/08/2011 11:12:00

Bende artık muhatap olmamanız ve hukuksal süreci başlatmanız düşüncesindeyim arkadaşlar.Böyle birşey cezasız kalmamalı.Ve hala yalan söylüyor bu açık açık ortada.

10/08/2011 11:12:00

Bende artık muhatap olmamanız ve hukuksal süreci başlatmanız düşüncesindeyim arkadaşlar.Böyle birşey cezasız kalmamalı.Ve hala yalan söylüyor bu açık açık ortada.

10/08/2011 11:18:00

ben saskınım,,

fikrimi yazamalıyım, hepimiz yazmalıyız, konusulmalı, konusmalıyız.

bazı insanlar dogustan defolu oluyor. hani diyoruz ya insanoğlu seser beser. iste bu bazı kisiler icin dogru bir yargı degil. ben insanları genelde sartlarını dusunerek degerlendiririm. boyle bir dusunce yapım var. yanılınca ve hayal kırıklıgı yasayınca babam bana kızar. soyle der; kızım aynı sartlarda sen olsaydın yine boyle mi davranırdın? hayır ben oyle yapmazdım dedigim vakit de, oyleyse insanları oldugu gibi kabul et, empatiyi bırak, kendini dusun der. sen dogru bildigini yaptın der ve beni teselli eder. babam haklı sanırım:(

olmusla olmuse care var mı, yok. kimse boyle bir sey olabilecegini dusundu mu, hayır. herkes iyi niyetle yaklasmadı mı, evet. kendi dogrularına gore hareket etmedi mi, etti. bunların basımıza gelecegini allah bilmiyor mu idi, biliyordu. oyleyse vardır bir cozumu herseyin. sakin kalmak gerekli sanıyorum.

ben bunları niye yazıyorum : cok deger veridigim bir arkadasım uzuldu. yine deger verdigim diger arkadaslarım etkilendi. kimse uzulsun istemiyorum:( ustelik bende uzuldum. ama iste uzule uzule de bir yere varılmıyor.

boyle bir durumda magdur olan taraf ne yapar: gerekli merciye basvurur. destek ister. bu kadar. sanıyorum ki bircok kisi bu asamada boyle yapacak. varsa bizim de yapacagımız bir sey  haberleselim. ama bu isler lanet okumakla bela okumakla bence olmuyor. akli baki davranalım.

yardımlasma insanı 'insan' yapandır. boyle bir olaya bu kadar sasırmak da cok yerinde degil galiba. en guvenilir kurumlarda da oluyor. hatırlamıyorum dun biri guncellemesinde mehmetcik vakfından bahsetmisti, biri deniz feneri derneginden vs. vs.. oluyor yani...

ofke, uslubumuzu bozmasın. ofke, bizi insanlıgımızdan etmesin. ofke, yuregimize oturmasın. ofke: zor bir duygu, esiri olmayalım. guzel guzel konusarak sakinleselim derim.

kimsenin bu yaptıgı da yanına kalmaz. dilekce mi hazırlanıyor her ne oluyorsa iste hepimiz ortak hareket edebiliriz gibime geliyor. simdi dusununce,, evet insanın inancı azalıyor. mesela benim su anda azaldı:( lakin yine dusununce,, guzel seyler de oluyor. iyi ki bu olay ortaya cıkmıs. bakın bu vesile ile belki de o uc yavru- uctur belki- daha iyi sartlara kavusacak. bu kisiler daha fazla insanın canını yakmayacak, vs. vs. vs...

boyle iste,
fikrimi yazmak istedim,
okuyan olursa diye.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...