Bundan sonra ne yapacagiz?

Ynt: Bundan sonra ne yapacagiz?

10/08/2011 11:55:00

Nasıl güzel ifade etmişsin, güzel yürekli İça...

10/08/2011 12:07:00

Hepimiz ANNEYİZ, kızgınız çok haklı olarak, üzgünüz.. paranın biryerde hiç önemi yok.. burdaki kızgınlık
Anneliğimiz, kullanıldı... biz hepimiz o üçüz bebeklere üzüldük. ağladık hep beraber.. hepimiz insanız hepimizin de borcu var.. böyle birşey yapmayamı kalktık..
 yapılan şey, kesinlikle dolandırıcılık.. kanunen yapılacak herşeye varım..
özür dile, sonrası..peki bu kadar annenin duyguları ne olacak..
kendin için isteseydi de yardım ederdik..
buradaki bütün anneleri zor durumda bıraktın.. kimse kimseye güvenemeyecek. dostluklar kurulamayacak. herkes birbirine yaklaşımı olumsuz olacak.. belkide zor bir durumda olan bir anneye yada bebeğe yardım edilmeyecek.. kesinlikle suçlusun..
AFFETMEYECEĞİZ SENİ.

10/08/2011 12:10:00

gulcan'cım,
elimden gelen ancak bu iste:( keske bu konuyu konusmak durumunda kalmasa idik hicbirimiz ama; madem ki boyle bir olay yasandı, ne bileyim..
opuyorum seni.

10/08/2011 12:12:00

canan hanım esın seker hastası asgarı ucretle gecınıyorsunuz evınız kıra ama daha 6 gun once chıcco travel sıstem sıfır 550 ye bulduk aldık dıyordun hatta bendekı araba ıcınde maıllestık asgarı ucret henuz 700 mılyonken onu nasıl alıyorsun 550 ye......BU NASIL IS YA NASILLLL....AYRICA ICIMIZDE BIR AVUKAT ARK DIYORKI BENI ARASIN BEN BURDAKILERI DAVADAN VAZGECIRRIM ....OLE BIRSEY OLMAZ OLMAMALI KIMSE DAVASINDAN VAZGECMESIN BU KADIN RUHSAL OLARAK SAGLIKLI DEGIL BUNU YAPAN YARIN COCUGUNDANDA KAR SAGLAR IYISIMI DEVLET ALSIN ELINDEN

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...