Bundan sonra ne yapacagiz?

Ynt: Bundan sonra ne yapacagiz?

10/07/2011 20:55:00

şimdi okuyorum ve şok oluyorum..hem maddi, hem manevi yaşadıklarımız için, hatta buğün para yolluyacaktım kışlık mont ve ayakkabı alsınlar diye..iyiki yollamamışım.. bende güncellemelerde birkaç kişi haberdarız diyince güvenmiştim.. bana bi adres yollamıştı..montları gönderecektim diye. çocukların annanesinin adresiymiş. isterseniz yazarım..

10/07/2011 20:57:00

Arkadaşlar kimler para yollamıştı, herkes ismini eklerse listeye o kişiler arasında bir karar alalım. Böyle çok karışacaka elinde dekontu olanlar yada bankadan alabilecekler ben ilk sıraya ismimi yazıyorum (ay iğrennççç bu bir yerden tanıdık geldi)
1)who

10/07/2011 20:57:00

bende diyorumki yardım yapanlar 10 tl bile olsa suç duyurusunda bulunsun aman allahından bulsun savcılık falan uğraşamam demesinler....

10/07/2011 20:59:00

Uğraşacağım, kimse uğraşmazsa ben uğraşacağım ben şahsa güvenip linkleri paylaştım. İnsanlardan yardım istedim utandırdı bizi. 

10/07/2011 21:00:00

4 farklı şehirde hakim, savcı arkadaşlarım var. Çok yakın arkadaşlarım hiç problem değil bir şekilde ortaya çıkacak ama yavruları varsa yazık o çocuklara başka hiç bir şey değil..

1)who
2)mihri79

nisan ayında gönderdiğim omu emin değilim,varmı nisan ayında para gönderen

10/07/2011 21:05:00

yetki, suçun işlendiği yer savcılığında. 

dolandırcılık suçu için mağdurun gönderdiği yer mi, failin sonuca ulaştığı yer mi diye düşündüm? bence mağdurun gönderdiği yer yetkilidir. suç bu aşamada tamamlanmış oluyor.

bir de şu var, devam eden bir suç bu. sürekli temadi ediyor. sürekli birileri dolandırılmış. bu durumda temadinin son bulduğu yer de yetkilidir.

neyse, yetkiye falan bakmayın arkadaşlar. gidin siz şikayetinizi yapın. savcılıklar gerekirse yetkisizlikle dosyayı gönderir, tek bir yerden yürütülür soruşturma.

10/07/2011 21:07:00

10/07/2011 21:08:00

arkadaşlar işte bana verdiği adres, bilginize..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...