Bundan sonra ne yapacagiz?

Ynt: Bundan sonra ne yapacagiz?

10/07/2011 21:32:00

zaten birkaç nick aldığı kesin gibi birşey muhtemelen oda odur:((hatta şuanda bile buralarda gezdiğinden yeni planlar yaptığından eminim

10/07/2011 21:34:00

aklımı aldınız,korkuyorum diyerek,uyuyan eşimi uyandırdım getirdim yanıma :( aylardan beri cep  tlfumbaşta olmak üzere  her tür özel bilgim,iletişim linkim bu kişiye açık idi.şu an inanılmaz korkuyorum,kendim için değil,ailem için,çocuğum için... gözümden  yaşlar aktı Ülkü diğer topic te saptamalarını okurken,şu an hiç iyi değilim:( gidip çocuğuma sarılmak,ağlamak istiyorum kendimi hiç bu kadar güçsüz hissetmemiştim... niye kullandın beni,senin için ne yardımlar topladım,neden kullandın beni,niye duygularımla oynadın ? :(  anneyim ben :'(

10/07/2011 21:34:00

evet muhtemelen:(( pes ya

10/07/2011 21:36:00

inci sen yada umutun annesi şahsen tanıyorsunuz sanmıştım ben,telefonda filan görüşüyormuydun?korkma canım ya adresin filan varmıydı onda

10/07/2011 21:37:00

duygu kesinlikle o diyorum

10/07/2011 21:41:00

yok yaw tanımıyordum,Allahın adını anarak hareket ediyordu,her lafı "Allah razı olsun" idi... iman lan bu nasıl inanılmaz... bebekli üstelik hamile,ne kadar kötü biri olabilirdi ki? düşünmeden koştum yardımına..
ne demişler parayla imanın kimde olduğu belli olmazmış :( bugün belli oldu :(

10/07/2011 21:41:00

evet di mi bu kadar ısrarla yardım edin diyen başka kimse olamaz

10/07/2011 21:44:00

inci sakin ol.korkacak biri varsa o da canann.yada adı neyse işte.sinirlerin bozuldu haklı olarak.

10/07/2011 21:44:00

kesinlikle aynı tarz,hatta bi ara yine çıkmıştı böyle biri çok tepki aldı çıktı geri,farklı şehirlerde bence çete işi bu,artık gerçek hayatta iş yok aynı şeyi sanalda yapmak daha kolay,ay bende tırstım :(((

10/07/2011 21:49:00

Zeynep İzmir için birilerini dürtelim lütfen avukata ihtiyacımız var

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...