El ve Ev emeği ürünler

01/14/2012 20:37:00

Bismillah diyerek açılışı ben kendi ürünlerimle yapmayı uygun gördüm, kusura bakmaz iseniz :))

Ev makarnası-ev eriştesi :)
Sadece başlangıç olarak bunu eklemeyi uygun gördüm.. Daha fazlası için buraya buyurunuz...
Bu ürünün kg. fiyatı 10 TL. dir.
Kargo alıcıya aittir..

Görüşmek üzere  

sevgimle,

Ynt: El ve Ev emeği ürünler

01/14/2012 20:41:00

Ev yapımı ürünlerin kıymetini bilen birisi olarak grubumuz hayırlı olsun diyorum .Hayırlı satışlar canım. Ev yapımı eriştenin yanında ev yapımı kesme çorba da sunabilirsin bence. Benim annem yapıyor çok güze oluyor. Yapamayan ulaşamayan vardır bu ürünlere muhakkak.Senin ürünlerin çok güzel ama çorbalık görmedim varsa. Varsa ekle bence canım :)) Tekrar hayırlı satışlar diliyorum.

01/14/2012 20:43:00

Teşekkür ederim/riz.

Dilerim hepimiz için hayırlı olur... Ev yapımı kesme çorba olarak tutmaç yapmıştık, isteyenler oldu. Ama ben değil onu ablam yaptı İstanbul'da. O yüzden şuan için elimde maalesef yok. İlerleyen zamanlar da neden olmasın ama .)

teşekkür ederim..

01/15/2012 12:15:00

melike hayırlı olsun grup,çok iyi düşünüldü bu ayırma olayı:)hayırlı satışlar.melikeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar,ben daha önce yaptım pişman olmadım:)

01/15/2012 12:28:00

Teşekkür ederim Mihri.. Güzel sözlerin için de ayrıca teşekkür ederim...

Afiyet olsun kuzucuklara :))

01/15/2012 16:24:00

merhaba:-))hayırlı olsun grup:-))süpper oldu bence ki ben pek meraklıyımdır bu tarz ürünlere:-)))bebkler için tarhanalar var piyasada toz olanlardan.her yörenin ki farklıoluyo biz ankarlıyız bizde turuncu toz halinde olur hazır çorba gibi yaparız.

sizde tarhana varmı acısız ve bebeklere verilebilecek türde?

01/15/2012 16:27:00

Merhaba, teşekkürler öncelikle.

Evet tarhana vardı, hatta blogum'da yapılış aşamalarını görebilir siniz. Ve evet, turuncu renkli idi. Ama maalesef ki bu senelik stoğum bitti.. Çok üzgünüm, önümüzde ki sene tekrar, daha fazla stokla yapmayı planlıyorum inşallah :) Bebeler pek sevmişti çünkü..

Teşekkürler..

01/15/2012 16:56:00

o zaman tüh diyim ben:-))))

01/15/2012 17:18:00

İnanın en çok üzüldüğüm konudur tarhana'mın bitmiş olması :/ Kısmet....:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
HAND MADE

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...