mayıs 2010 anneleri

Ynt: mayıs 2010 anneleri

07/07/2011 12:10:00

ben kahvaltıya ceviz kuruyemişde ekliyorum genelde köyden getirdiyoruz doğal olsun diyebalık yediriyorum çorba ve ızgara etde öyle dana kuzu arada tavuk hindi artık ona göre besleniyoruz biz azyağlı aztuzlu azsalçalı herşeyden yediriyorum beyaz ekmek vermiyorum kendi yaptığım ekmekten veriyorum yoğurduna çörek otu keten tohumu koyuyorum kayısıyı haşlayıp koyuyorum ayranda veriyorum arada mevsim meyvelerinide püre yapıp veriyorum

07/07/2011 12:25:00

Selam , biz de geldik kızımla
Benim kızım da 1 Mayıs böceği

07/17/2011 11:23:00

kızlar benimki hala sabahları karışım yiyor  yumurtayı  ve peyniri sade ağzına veremiyorum ısrarla her sabah denemelerim devam ediyor ama  hemen çıkarıyor zaten dr muz kilosunu da az buldu en son gittiğimizde vimin fer  verdi ve reflü olabiir şüphesiyle gaviscon toz verdi 1 aydır kullanıyoruz biraz iştahında artış oldu..sbahları normal kahvaltı yapan var mı aranızda? ve anne sütü alıyor şu anda daha sonra süte geçmek istediğimde biberona nasıl alıştırabilirim sizce gece birkaç deneme yaptım kan uykuda bile farkedip diliyle itiyor biberonu çok sorunluyuzz çooook :)

01/10/2012 13:58:00

merhaba güzel anneler ve sevimli bebişleri bu gruba bayadır kimse girmemiş nerelerdesiniz

benim oğlumda çok iştahsız  sadece emmek istiyor 10 kilo zayıf biraz acaba sizinkiler kaç kilo

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 mayıs bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...