Bugün hedefimiz için ne yaptık :)

<12>
12/27/2012 09:31:00

Burasi biraz daha motive olacagimiz, "baakıınn, ben bugün şunu şunu yemedim. " yada " Soyle saglikli seyler yedim" diyecegimiz yer. Yani burda dogrularimizla da yanlislarimizla da yuzlesicez

Ynt: Bugün hedefimiz için ne yaptık :)

12/27/2012 09:33:00

Mesela ben bigun nutella yemedim kahvaltida :)) kendimle gurur duyuyorum! Kaymakti baldi onlarada elimi surmedim. Guzelce peynirimi ve tam bugday ekmegimi yedim sekersiz cayimi ictim. Gune iyi basladim umarim aksama kadar sacmalamadan devam ederim ;)

12/27/2012 10:39:00

ben kanguru aldım ne alaka demeyin yürüyüşe çıkamıyorum bırakcak insanım yok diye şimdi beraber yürücez :) kargom çabuk gelse keşke havalar bu kadar güzelken evde  oturmak ağrıma gidiyo..

birde her sabah yaptığım kahve+ çikolatayı yemedim kahve içtim sadece...

12/27/2012 14:05:00

Ogle yemeginde et doner ve salata yedim hala kaytarmadim cok mutluyum :)))

12/27/2012 15:04:00

Tabiki yaparsin glee :) o 10 kg yide veren sen degil misin sonucta? :)

12/27/2012 16:13:00

Vee azonce 1,5 km jogging yaptim :) aksamada izgara balik ve bol salata var ;))

12/30/2012 13:29:00

Hop ses yok gruptan :) ben bozmadim devam ediyorum. Bugun 2 km yurudum. Ama en buyuk sorunum minti yuzunden sut ve sut urunu tuketememem :/ bakliyat zaten yiyemiyordum. Harika oldum simdi poff

12/30/2012 13:51:00

Ev imkanlari diyeyim ben de. Mumkun degil oyle jogging moggoing. Alpi' yi okuldan almaya kostururken olacak iste ne olacaksa:)

12/30/2012 15:58:00

Vallahi daha iyi olur :) sendeki aksiyon yokki bende ;) 2 cocuk, biri okulluu :))

12/30/2012 19:42:00

Bisküvi,pasta çörek yemeyin yeter lohusa hanımlar,stres de yapmayın valla kuzucukları da üzersiniz...Sadece sizin sütünüzle besleniyorlar, farketmeden sütünüzün kalitesi düşebilir...aç kalırlar mazallah.Benim genelde başıma gelen bir durumdu da...Hala olur bazen ama ek gıda kurtarıcı tabi...Şimdi bana noluyor o zaman dimi? Niye yiyorum o kekleri,hala kendimi lohusa zanneden biriyim kandırıyorum işte kendimi..yaza 5 kala fır fır dönerim artık buralarda:)))

Ama ben geçtiğimiz aylarda şunu farkettim, doğum kiloları yerleşmemiş kilo olduğu için sadece düzenli yürüyüşle bile kolayca gidiyor...Düğme ve Evrim lafım size:)))

12/30/2012 20:14:00

Bende yuruyus bandinda yurumeye basladim tempolu bir sekilde ama kac km yada kac dk yurumeliyim ise yaramasi icin bilmiyorum? 1,5 km yurudum 2 gun once. Bugunde 2 km ye cikardim arttiricam boyle yavas yavas. Ama sinir ne bilmiyorum yani :) aslinda bir bisiklet aletim olsa benim en ihtiyacim olan alet o :) baska turlu bu kic bu bacak erimez :/

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yeniden 'taş' olalım !

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...