Bugün hedefimiz için ne yaptık :)

<12>

Ynt: Bugün hedefimiz için ne yaptık :)

12/30/2012 20:38:00

Düğmecim 30 dk aşmamaya çalış yürüyüş bandında,yavaş yavaş temponu arttırırsın ama süreyi uzatma,vücudun alışmadığı bir ağırlıkta şu an,yürüme bantları da çok sağlıklı değil dizler için..popomuzu kaldırcaz derken dizimizden olmayalım:)))Aman diyim...çok da acele etmeyin cidden..bir de bırakabileceğiniz biri varsa min 30 dk mutlaka çıkın dışarı...beni dinleyn benim yaptğım hataları yapmayın...Kimselere bırakmadım eve tıkıldım ilk 3 ay...kendimden oluyordum...Hem bırakmamız da gerekmiyorki kuzuların da hava almaya ihtiyacı var,rüzgar olmadığı sürece çıkılmalı kesinlikle..kabul edelim çok sağlıklı düşünemiyoruz bebekten hemen sonra..önce bunu bilmek ve ona göre kendimize iyi davranmamız gerekiyor önce anne vücüdumuzu sevelim,geçecek ve hiç izi kalmayacak doğumun merak etmeyin...Bende kaldı çünkü kendim çok takılmadım bu duruma,hep balıketli bir hatun oldum şimdi ise balinayım nolcak yani:))burda bu gazla herşey olur bence ama yeter ki kendimizi yıpratmayacak şekilde yapalım...heleki siz...

Evrim İzmir'in ennn güzel yerindesin, mutlaka çık mis gibi havasını al denizin..30 dk ya sadece..Spor salonuna gidip hastalık kapmayın benim gibi...bebişlere yazık...Çok konuştum ben yine:))ama benim yaşadıklarım bunlar, hala da yaşamaktayım doğumun izleri duruyor yani...Yazmadan geçemedim..Sizleri öperim,kuzucuklarınızı da koklarım:))

01/02/2013 23:45:00

Ben de kararlıyım da şimdi olmuyoki:(yani kışın:(bugün kızartma yedim çok pişmanım böhüüüüü:(

01/03/2013 17:48:00

Kararliyim ama dr kosusturmasindan girip yazamadim birturlu :(

Bugun bir adet poaca ve bir dilim kek yedim kahvalti yapamamistim cunku :( ama cooook pismanim! Bu hafta pazar evimize donuyoruz kizimla basbasa kalicaz. Sanirim o tempoda zayiflamama yardim eder. Yani insallah :))

01/31/2013 18:47:00

Evet ya evrim grupp p asiflesti..ben 1 kilo daha verdim.kaldi 3 kilo daha.

02/03/2013 22:26:00

iğdeyle alakası ne zayıflamanın

02/05/2013 08:17:00

Merhaba ispanya ve glee.ben her hafta diyetisyene gidiiyorum listemi paylasirim.

02/05/2013 08:19:00

Glee ile aerkadasiz seninle de oolalim.guncelden takip etmek daha kolay.grutan takip edemiyorum.

02/05/2013 10:16:00

Supermis;) sevindim arkadasin adina;)

02/06/2013 15:41:00

giremediğin bi kaç elbise miiii :)) hehehhh benim girebildiğim bikaç elbisem var :D

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yeniden 'taş' olalım !

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...