uykulu anne uykulu baba salaklıgı

11/27/2010 22:08:00

yaklasık 6 ay once gerceklestı.Normal şartlarda Ada gecelerı bızım odamızda kendı yatagında uyuyor ve yanımıza almıyoruz. bazı geceler cok aglayınca bıraz yanımda yatırıp uyuyunca kendı yatagına bırakıyoruz. yıne boyle gecelerden bırınde ben Ada yı yatagından alıp emzırdım ama sakınlesemedı. o arada eşim de wc ıcın kalktı. ben de Ada yı yanıma yatırdım. saat 04:30 cıvarı. bırden bır aglama sesıyle ırkıldım. bı baktım yatakta kızım yok! kocam da yok!! ama bı aglama sesı mevcut. hemen kaktım karanlıkta Ada yı aramaya basladım. mınık melegım babasının tarafından asagı dusmus!! :( kalorıfere vurup aglıyor... hemen kaptıgım gıbı sarıldım kuzuma. sanırım cok sert dusmemıs kı hemen sustu ve uyumaya devam ettı. evet sıra kocada. koca nerde ? salonda kanepede uyumus !!!
zaman zaman yapıyor ama ne mantıkla yaptı bılmıyorum wc den sonra oraya kıvrılmıs ve uyuyakalmıs. saat 06:00
kuzucugumu yatagına yatırdım ama hıc uyumadım acaba neresını vurdu? uyutmasamıydım fılan  dıye. allahtan uyurken bıle hareketlıde onu takıp edıp ıcımı azcıkta olsa rahatlattım.
cocuklar en cok anne yatagında dusermıs dıye okumustum bı yerde dıkkatlı olun yatırmayın dıyordu. arkadaslrıma anlatırken al ıste benım basıma geldı. hala ıcım cız eder acaba neresını vurdu cok canı yandı mı? ne hıssettı kortumu fılan dıye :(

Ynt: uykulu anne uykulu baba salaklıgı

11/28/2010 10:56:00

bulut da üç kere düşmüştü bebekken.Sayısını bile o kadar iyi hatırlıyorum ki.Hatta bi kere de sessizce düşmüş ve yerde uyuya kalmış.Bir uyandım oğluşum yok,dünya başıma yıkıldı zannettim.Allahtan yatak alçak.Ben nasıl anneyim diye günlerce suçlamıştım kendimi.Kimselere anlatamamıştım beni suçlarlar diye.Ama şimdi bağışıklık kazandık bu tür kazalara.Zaten öyle bişey olduğunda benden önce kendisi anlatıyor :))

11/30/2010 10:11:00

evet aynı şeyi bende yaşadım.melek ozman 7 aylık falandı.uzun bi yolculuktanm dönmüştük ve çok yorgunduk.gece emzirmek için yanımıza aldım eşimle aramızdaydı ama nasıl olmuşsa ayak ucundan yere düşmeyi başardı.pat diye bi sesle uyandık.yanımızda yoktu.o an nefes alamıyorum sandım okadar kokrmuştumki anlayabilrisin sanırım.bide baktım yerde ağlıyor bi süre daha ağladı sonra sustu.sonrasında yaşanan vicdan azabı çok büyük gerçekten.sonrasında bi kez daha yaşadık:))ama ikincisinde gerçekten hatalıydım:(.bir daha olmaması için dikkat ediyorum.

11/30/2010 11:51:00

bende yaşadım aynı olayı yaklaşık 1 hafta kadar önce,emzirmek için yanıma almıştım uyuya kalmışız sonrada yavrucum düşmüş kafasınıda vurmuş hala çok üzülüyorum,acaba nasıl düştü nasıl vurdu kafasını canı nasıl yandı :((  artık dikkat ediyorum karnı doyunca yatıyorum yatağına

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...