Bahçeşehir İspartakule'de oyun ablası veya bakıcı aranıyorrrrr!!!

09/22/2011 12:36:00

Oğlum onbir aylık. Ben de evdeyim çalışmıyorum. Artık hem ev işine hem de çocuğa yetişemediğim için bir ele daha ihtiyaç duyuyorum evde.

Bana yarım günlük biri de uyar, tam gün de olur. Oyun ablası olursa günde 4 saat öğleden önce gelmesi yeterlidir. Bakıcı olursa sabah 9 akşam 6 arası düşünüyoruz.

Oyun ablası Demir'le ilgilenirken ben günlük ev işlerimle ilgilenmek istiyorum. Eğer bakıcı olursa gün boyunca gündelik temizlikte de bana yardımcı olmasını istiyorum, Demir'le de dönüşümlü ilgilenebiliriz böylece. ( Gündelik temizlik: Çamaşır asma, bulaşık makinesi boşaltma, eve süpürge tutma gibi.. )

Ynt: Bahçeşehir İspartakule'de oyun ablası veya bakıcı aranıyorrrrr!!!

09/30/2011 12:31:00

Anaokulu öğretmeniyim. Bahçeşehir ispartakule'de oturuyorum. Halen oyun ablası arıyorsanız oyun ablası olmak isterim.

09/30/2011 12:56:00

cep numarasi yillarmisiniz ozelden, arayim konusalim

12/07/2011 14:11:00

merhablar ben bahçeşehirde oturyorum etüt öğretmenliği ve oyun ablalığı yapıyorum günün belli saatlerinde ve günlerinde öğrencilerim var

çocuklarla da psiko-motor gelişimlerini destekleyici faaliyetler yapıyoruz

24 yasında okul öncesi öğretmenliği öğrencisiyim

adü reklamcılık mezunuyum

05456165004

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...