OZDENİN OYKUSUNUN BİRİCİK ANNESİ OZDENİN DOGUM GUNU :)

Ynt: OZDENİN OYKUSUNUN BİRİCİK ANNESİ OZDENİN DOGUM GUNU :)

06/01/2012 07:24:00

Özden'cim güzelleri güzeli canım arkadaşım iyi ki doğmuşsun
sağlıklı mutlu sevdiklerinle nice güzel yılların olsun:))

06/01/2012 07:28:00

Öykünle, eşinle ve sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşlar nice güzel yaşanmışlıklar dilerim. Yüzünüzden gülücükler kalbinizden sevgiler hayattan umutlarınız eksilmesin doğum günün kutlu olsun

06/01/2012 07:36:00

Özdencimm,yavrunla,eşinle ve sevdiklerinle uzuun,mutlu,sağlıklı,bol huzurlu bir ömür diliyorum,iyi ki doğdun:))

06/01/2012 07:50:00

iyiki doğdunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:-)))

06/01/2012 08:30:00

Özden görmeden sevdiğim canım annem:)Doğum günün kutlu olsun.Öykünle, eşinle nice güzel yıllar diliyorum.hep gülsün o güzel yüzün inşallah.sevgiyle kal canım benim.öpüyorum...

06/01/2012 08:52:00

hepinize teker teker çok teşekkür ederim.inanın yazdıklarınızla çok mutlu oldum.öyle hoşuma gitti ki; telefondan Emrah'a bile okudum.çoooookkkkkkkk sağolunnnnnnnnnnnnn.
İYİKİ TANIMIŞIM SİZLERİ :)))

06/01/2012 08:57:00

özden iyiki doğmuşsun,iyiki tanışmışız .evladınla eşinle mutlu huzurlu günler aylar yıllar geçirmeni dilerim :)

06/01/2012 08:59:00

çok teşekkürler :)

06/01/2012 10:01:00

Özdencim doğum günün kutlu olsun mutlu yaşlar sağlıkla güzeller güzeli kızınla eşinle ve tümm sevdiklerinle..

06/01/2012 10:29:00

ÖZdencimmmm, süper sevimli, tatlı, iyi niyetli anne! Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yılları eşin, bebeğin ve svdiklerinle yaşaman dileğiyle!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...