Poz ve hikayesi

11/02/2009 22:17:00

Çocuğunuzun sevdiğiniz bir pozu ve nasıl çekildiğinin hikayesi.

Oğlum bilgisayarda DVD izlerken ben de sağından solundan güzel bir poz yakalamaya çalışıyordum, genelde bu kadar hareketsiz durduğu pek olmuyor :) Kafasının üzerinden bir tane çekeyim derken baktım dizimi masanın üzerine koymuşum, devam edip masaya çıktım ve çektim.

Masanın üzerinde laptop'a basma tehlikesi atlattığım için Ilgaz çok eğlendi, yani bu fotoğrafın Ilgaz'ın benimle dalga geçer sırıtışları olan versiyonları da var :)

Ynt: Poz ve hikayesi

11/03/2009 12:14:00

Süper bir resim..

11/05/2009 14:45:00

harika gerçekten.

11/06/2009 16:53:00

süpermiş

11/10/2009 05:52:00

çok doğal görünüyor,şekilde sıkıntı yaşamışta olsanız:)
çok güzel bir kare!

11/10/2009 12:27:00

Çok teşekkürler. Siz de çocuğunuzun, hikayesi de olan beğendiğiniz bir pozu varsa burada paylaşabilirsiniz.

12/22/2009 10:01:00

Çok güzel olmuş. Müthiş bir bakış. Dekor da çok sade olduğu için bakışlar ön plana çıkmış. Bayıldım:)

01/04/2010 10:48:00

Çok güzel bir poz. Tecrübenizi konuşturmuşsunuz.

01/27/2010 22:17:00

Sabah egzersizleri yapıyorduk. Bir süre sonra saçlarıma gülmeye başladı,ben de baktım ki kahkahalar gelecek şebekliğin alasını yapmaya başladım. Bizim Tenten lıkır lıkır gülmeye başladı :) Bir taraftan da saçlarımı yakalamaya çalışıyordu. Okadar tatlı görünüyordu ki kaçırmak istemedim.
Makineye acaip ilgi duyuyor ve hemen poz veriyor. Mesela birşeyle uğraşıyorsa makineyi farkettiği an bırakıp objektife bakıyor.Hatta ağlarken susuyor. Aslında büyük ihtimalle ne yaptığımıza bakıyor,bizde aa bak görüyomusun poz veriyor diye kendi çapımızda hava atıyoruz :)
Ama son zamanlarda ciddi ciddi gülerek poz vermeye ve sonra da biz çektiğimiz fotoğrafa bakarken kafasını uzatıp fotoğrafa bakmaya çalışıyor :) İşte bu fotoğrafta makineyi görünce gülüşüne gülüş kattı, kahkahasını katlandırdı :)
Saçlarımdan vazgeçti makineyi tutmaya çalışıyordu ki başaramadan ,fotoğrafını çekebildim. Buyrun işte o fotoğraf.

01/29/2010 06:25:00

Çok afacan bu Tenten :) Bayıldım..

01/29/2010 08:41:00

teşekkür ederiz esraozlem. gerçekten bize de çok afacan ve yaramaz bir çocuk olacağına dair sinyaller veriyor. Eyvah eyvah :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Fotoğrafçılığı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...