Poz ve hikayesi

Ynt: Poz ve hikayesi

02/02/2010 14:57:00

Temmuz ayı.. Tatilin son günü.. Limanağzı'ndan son motorla Kaş'a geri dönüyoruz. Ada'nın uykusu gelmiş, o kadar şaklabanlık yapıyorum güldüremiyorum. İstiyorum ki son bir fotoğrafını alayım denizle. Bir de fotoğraf makinasının pili bitmiş, mecburen elimde cep telefonu, bir sağdan bir soldan fotoğraf çekmeye çalışıyorum, yakalayamıyorum bir türlü. Motor küçüçük, akşam güneşi gözüme gözüme giriyor. Düştüm düşeceğim derken basıyorum düğmeye...

Aslında fotoğraf kalitesi başarılı değil. Hareket halindeyken, güneşe doğru pozlamışım. Ama fotoğraf halini çok seviyorum. Denize son bir bakış atmış, sanki anlamış bittiğini tatilin kuzu. Rüzgar dolanmış saçlarına, güneş dokunmuş geçmiş yüzüne, öylece sakince denize bakıyor. Biliyorum uyku mahmurluğu ama tuhaf bir güzelliği de var. Garip bir şekilde hüzünlü, ama bir o kadar da huzurlu...

02/28/2010 10:36:00

Ben de çok beğendim... Kompozisyon, bakış, "model", net alan derinliği... Işık... Her şeyiyle çok başarılı...

03/15/2010 06:52:00

Her zaman becerip de yakalayamıyorum ama aşağıdakileri çok seviyorum.
Gülce ve babasının çok sevdiğim iki pozu.
23.08.09 Fenerbahçe parkı.

03/15/2010 07:06:00

çok güzel...

03/15/2010 07:33:00

harika gerçekten...

03/15/2010 09:14:00

çok teşekkür ederim :)

03/15/2010 09:17:00

Çok güzeller. fıskiye model saçına ayrıca bayıldım, en favori saç modellerimden biridir :)

03/15/2010 09:22:00

Evet ya, bu saçı ben de çok seviyorum. Ama malesef artık saçını toplayamıyoruz. Kendi istediği gibi tarayıp, kendi istediği tokaları müthiş bir yaratıcılıkla (!) takıyor kafasına:))

03/15/2010 22:12:00

Birgi' de gezerken en sonunda Alpi yorgunluktan yuruyemez hale geldi. Omuzlarima oturtmus konusmaya devam ederken, kapinin altindan bize sebklik yapan bu yavru kopegi farkettik. Durup onunla oynamaya hazirlanirken RifBaba da bizi cekmis:)

03/15/2010 22:17:00

Bayıldım. Çok tatlısınız.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Fotoğrafçılığı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...