Poz ve hikayesi

Ynt: Poz ve hikayesi

03/19/2010 09:32:00

Elvan,

Çok güzel yakalamışsın. Bebekler üzerlerinde fotoğrafçılık denemeleri yapmak için çok güzel konular. Hem kaçamıyorlar :) hem de çok tatlılar.

03/30/2010 15:33:00

Bir reklam pozu gibi çok başarılı

03/30/2010 16:32:00

khan ve existhunder çok teşekkürler :)

04/30/2010 11:24:00

sabah Sabah seden Hanım kalkar ve "anne , döneeen .."diyerek elbise giymek istedigini tarif eder. (bundan 1 gün önce annesinin elbisesini omuzlarını iplerini düğümlemek suretiyle giyip,etekleri kaldıra kaldıra yürüdüğü için bu heves..)
dolabına bakar ama mavi bir elbise giymek istediğine karar verir. ama mavi elbise yoktur? dolaptan el çabukluğuyla mavi bir pantolon kapar, ustune de buz gibi hava olmasına ragmen,"gujel oluuur" diye bu tsortu secer.
bilezikleri de dirsegine kadar taktıktan sonra, annesinin eline telefonu tutusturup resmini cekmesini ister.
bu arada pacası da nasıl poz verecegini bulana kadar oturup kalkmaktan yukarı cıkmıs!

benim elbisemi ustune gecirdigi eline de ameliyat eldivenlerinden gecirdigi resmi de buraya koyayım....

05/03/2010 09:03:00

İki fotoğraftada yer aynı yer, odtü mimarlık... Sadece arada 2 koca yıl var... 

05/03/2010 09:15:00

hikayeyi yazmadan göndermişim:( oysa fikri çok beğenmiştim. geriye alma imkanımız var mı?

05/03/2010 09:17:00

Güncelle yaparak hikayeyi aynı posta ekleyebilirsiniz, geri almayın :)

05/03/2010 09:20:00

çok sağol esraozlem.

05/25/2010 16:14:00

elimizde makine miniğimizin her halini yakalamaya çalışıyoruz:))) daha çok küçük olduğu için kendi kendine gülmesini bekliyoruz mecburen... eee bir de yumurcak acayip sinirli olduğu için gülmesini beklemek de ayrı bir emek istiyor. bu miniğimizin 18 günlükken yakaladığımız tatlı gülücüğü...

05/26/2010 17:32:00

Adeta pusuya yatmış ard arda verdiği gülücük pozlarını çekmeye çalışıyordum. 18g iken böyle şen bir gülücük atan bebiş zor bulunur bence:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Fotoğrafçılığı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...