(mltm_tr )Meltem'in oğlu Özgür 1 yaşındaaaaaa.))

<12>
10/09/2012 19:18:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: (mltm_tr )Meltem'in oğlu Özgür 1 yaşındaaaaaa.))

10/09/2012 19:34:00

Özgürüm

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

10/09/2012 19:46:00

nice mutlu yıllara

10/09/2012 19:51:00

Meltemcim ya ne kdr cabuk geciyor dimi zaman.. Daha dun gibi hersey. Ozguru cook cook op Burc la benim yerime anneliginde kutlu olsun Sevgiler Tulin&Burc

10/10/2012 07:24:00

İlk yaşın kutlu olsun Özgür oğlan :)) Meltemciim anneliği tadalı 1 yıl oldu bile, nice yıllara sağlıkla erişmenizi dilerim.

10/10/2012 07:45:00

Meltemcim , 

ne çabuk da geçiyor zaman , bebelerimiz doğdular da bir yaşına geldiler bile, Allah nice doğumgünlerini göstersin hayırlısıyla, sağlıkla huzurla inşallah .. İlk yaşın kutlu olsun Özgürcük .. :)) Kızımla araları tam 20 gün iyi ki doğmuşlar Setenayın Derini de bugün doğdu maşallah bütün bebişlere :)) Tekrar nice senelere .. Serranın annesi Zeynep :))

10/10/2012 08:41:00

canımın içi özgürüm güzel gülüşüne can kurban oğluşum senin için derin için ciciler hazırlamak benim için zevkti kuzum

meltemcim tatlı anneciğim benim nice güzel yaşlarını görrr

10/10/2012 09:58:00

Özgür oğlan ve onun zarif mi zarif annesi Meltemciğim, nice yaşlar diler, ikinizi de çok öperiz! aynı gün doğduğun Derin kuzusu ile bol bol oyna teyzecim, bakarsınız seneye Zece'de size katılır:)

sevgiler

10/10/2012 10:13:00

Özgür kuzucuk yeni yaşın kutlu  olsun annişininde annelik yaşı tabiki sohbetini sevdiğim anneciklerden bir tanesi olan Meltemcim oğluşunun her yaşını ayrı mutluluklarla kutlarsınız inşallah nice nice yaşlara

10/22/2012 08:37:00

canım arkadaşlarım Güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.inanın çok duygulandım.bütün bebeklerin güzel bir ömrü olsun sevgiyle sağlıkla şansla ve barışla büyüsünler.çok çok öpüyrum sizeri ve bebişlerinizi.

10/22/2012 08:40:00

doğum günün kutlu olsun kuzucuk nice nice sağlıklı mutlu yıllaraaaaa:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...