incileri gelmeye başlayan nisan bebekleri....

Ynt: incileri gelmeye başlayan nisan bebekleri....

03/22/2011 14:48:00

Çok geçmiş olsun:S

03/22/2011 21:26:00

Çok teşekkür ederiz.. Kaçıncı oldu saymadım biraz önce yine ateşi düşürüp yatırdım, umarım geçmiş olur artık.. Yoksa bu gecede zor geçecek :(

03/23/2011 06:21:00

sahara. yasemin.. dişler çıkınca ısırma olayları fenaaa.. şimdiki zamanlarınızın keyfini sürün :) sağlıkla gelsinler inş.. onlar bilir ne zaman geleceklerini :)

doruk_mine.. oyy çok geçmiiş olsun.. ateş zorluyor iinsanı :(

03/23/2011 09:36:00

çok teşekkür ederim, geçti çok şükür.. :)

03/23/2011 11:22:00

Doruk-mine,
geçmiş olsun.Ateşi nasıl düşürüyorsun?

03/24/2011 21:34:00

Çok teşekkür ederiz..
Direk banyoya sokuyorum, gün boyu 4-5 kere yıkadım. Aralarda da kolonyayla serinlettim. Tabi 6 saatte bir de parasetamol verdim. Gece yatmadan önce de yıkadım ama baktım yine 38.6 olunca suya 3-4 damla sirke damlatıp başına, koltukaltına, ensesine kompres yaptık. Sanırım onun sayesinde gece rahat uyuduk :)

03/24/2011 22:10:00

Anladım,baya bi uğraşmışsınız,geçmiş olsun tekrar...

04/13/2011 09:09:00

Nihayet uzun zamandır beklenen incimiz gelmiş.Üst ön:))Tamda yaş gününde ağzını kocaman açıp gülerken tesadüfen gördüm.Patlamış bile!! Bugün de kaşık agzındayken çıt etti.Yalnız biz hep alttan bekliyorduk,üstten çıkması garip geldi.Şu ana kadar huzursuzluk,uykusuzluk,iştah kaybı yok çok şükür.Patladıktan sonra olur mu bilmem.Aksine bugünlerde yatağında kendi kendine uyumaya başladı.Altını değiştirip ellerimi yıkamak için giderken onu yatağına bırakıyorum.Annecim gelicem şimdi bekle beni diyorum döndüğümde sızmış:))Dünde iş yaparken yine yatağına koymuştum.Bir ara sesi kesildi baksamki yine sızmış:))Umarım her diş çıkışında böyle sorunsuz sıkıntısız atlatırız.Allahım tüm bebişlere ve annelerine böyle sıkıntısız diş çıkarmalar nasib etsin:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...